کد خبر : 525987

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ زمان : ۲۲:۰۰

مرد بی رحم همسر و فرزندش را در یک اتاق حبس کرده بود

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، پلیس آرژانتین از دستگیری مردی خبر داد که همسر و فرزند خود را مدت چند سال حبس کرده بود. بنابر اعلام پلیس آرژانتین، این مرد همسر و پسر خود را در اتاق واقع در پشت ساختمان محل سکونت خود زندانی کرده بود به گونه‌ای که آنان اجازه هیچ‌گونه […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، پلیس آرژانتین از دستگیری مردی خبر داد که همسر و فرزند خود را مدت چند سال حبس کرده بود.

بنابر اعلام پلیس آرژانتین، این مرد همسر و پسر خود را در اتاق واقع در پشت ساختمان محل سکونت خود زندانی کرده بود به گونه‌ای که آنان اجازه هیچ‌گونه رفت و آمدی نداشتند.

نیروهای پلیس در بررسی انجام گرفته از محل حبس این دو نفر، ظروف غذای مخصوص به سگ‌ها را پیدا کردند که به نظر به این دو قربانی خورانده شده است.

متهم ۶۶ ساله بدون آنکه در برابر نیروهای پلیس از خود مقاومتی نشان دهد تمامی اتهامات را انکار کرد. همچنین گفته شده که همسر این مرد دچار مشکلات روانی بوده و پسر ۳۲ ساله او به سختی صحبت می‌کرده است.

طبق گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، دو فرزند دیگر متهم که در محل دیگری سکونت داشتند پس از اطلاع از این موضوع به پلیس اظهار داشتند: به دلیل ترس و واهمه‌ای که از پدرمان داشتیم این موضوع را مخفی کرده بودیم.

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا )
ارسال دیدگاه