کد خبر : 3484

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۱ زمان : ۷:۴۹

مردی زن صاحب خانه اش را خورد

آدم خواری در قرقیزستان مردم این کشور را با بهت و حیرت روبرو ساخته است. چندی پیش مردی در قرقیزستان محاکمه شد که زن صاحب خانه را کشته و گوشت او را خورده بود. این مرد در دادگاه در برابر قضات به این عمل وحشتناک خود اعتراف کرد. این مرد ۳۷ ساله که پاول نام […]

آدم خواری در قرقیزستان مردم این کشور را با بهت و حیرت روبرو ساخته است.

چندی پیش مردی در قرقیزستان محاکمه شد که زن صاحب خانه را کشته و گوشت او را خورده بود. این مرد در دادگاه در برابر قضات به این عمل وحشتناک خود اعتراف کرد. این مرد ۳۷ ساله که پاول نام دارد و حرفه اش نقاشی ساختمان است در خانه ی یک زن ۳۵ ساله مستأجر بود. صاحب خانه زن بیوه ای بود که تنها زندگی می‌کرد. در روز حادثه پاول که از تنهایی وی باخبر بود او را به اتاقش دعوت کرد و پس از حمله به این زن، وی را مورد آزاد و اذیت قرار داد و سپس او را کشت. نقاش جنایتکار پس از کشتن صاحب خانه اش بدن قربانی را خود تکه کرد و در چند وعده شام و ناهار گوشت‌های بدن او را خورد.

همسایگان که از ناپدیدی شدن زن بیوه نگران شده بودند، جریان را به پلیس خبر دادند و مأموران ضمن جستجو در خانه، استخوان‌های بیوه جوان را در سطل زباله حیاط پیدا کردند و به این ترتیب نقاش مستأجر به بازجویی فرا خوانده شد و اعتراف کرد که صاحب خانه اش را کشته و خورده است.

وی پس از حضور در دادگاه اعتراف کرد: من بیکار بودم و قدرت خرید گوشت را نداشتم.

دادگاه قرقیزستان به زودی رأی نهایی را در باره این متهم اعلام خواهدکرد.

ارسال دیدگاه