کد خبر : 512963

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱ زمان : ۱۰:۳۶

مردم کیف‌قاپ حرفه‌ای را زمین‌گیر کردند

در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وصول یک فقره پرونده کیف قاپی از کلانتری ۱۱ مرکزی و سرقت های متعدد کیف قاپی در شهرستان شهریار توسط دو نفر که با استفاده از یک دستگاه موتور سیکلت اقدام به کیف قاپی از بانوان مسن کرده‌ بودند، رسیدگی به موضوع در دستورکار کارآگاهان قرار گرفت. […]

در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وصول یک فقره پرونده کیف قاپی از کلانتری ۱۱ مرکزی و سرقت های متعدد کیف قاپی در شهرستان شهریار توسط دو نفر که با استفاده از یک دستگاه موتور سیکلت اقدام به کیف قاپی از بانوان مسن کرده‌ بودند، رسیدگی به موضوع در دستورکار کارآگاهان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه در این زمینه گشت‌های ویژه به صورت محسوس و نامحسوس در شهر فعال شد، افزود: سرانجام تعدادی از شهروندان یکی از سارقان را در حین سرقت دستگیر کردند و دقایقی بعد یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و موضوع را بیان کرد که سپس ماموران در محل حاضر و سارق را که مردم دستگیر کرده بودند، به پلیس آگاهی انتقال دادند.
وی افزود: ماموران با انجام یکسری تحقیقات محسوس و نامحسوس و به کارگیری شگردهای خاص پلیسی و در بازجویی های انجام شده از متهم، همدست وی را نیز در شهرک وائین شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی ویژه غرب استان تهران با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۳۰ فقره کیف قاپی اعتراف کردند، گفت: سارقان با قرار صادره از سوی مراجع قضایی روانه زندان شدند.
به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس غرب استان تهران، خدادادی خاطرنشان کرد: شهروندان باید هنگام عبور از پیاده روها و خیابان ها مراقب افراد ناشناس که به بهانه پرسیدن آدرس یا هر سئوال دیگری به آنان نزدیک می شوند، باشند و حتی الامکان از تردد در مکان‌های خلوت همراه با وجوه نقد فراوان یا اموال با ارزش خودداری کنند.
ارسال دیدگاه