کد خبر : 475262

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۵ زمان : ۷:۰۰

مربی خشن و سختگیر

تایوان – در حالی که برخی از مربیان در هنگام تنبیه دانش‌آموزان به توقف موقت بازی یا مؤاخذه کلامی معتقدند، یک مربی خشن و سختگیر، اعمال تنبیهی به مراتب بی‌رحانه‌تر و شدیدتر را ضروری دانست. زمانی که دانش‌آموزی موفق نشد یک ظرف خالی شیر را به موقع به سمت هدف پرتاب کند، مربی خشن و […]

تایوان – در حالی که برخی از مربیان در هنگام تنبیه دانش‌آموزان به توقف موقت بازی یا مؤاخذه کلامی معتقدند، یک مربی خشن و سختگیر، اعمال تنبیهی به مراتب بی‌رحانه‌تر و شدیدتر را ضروری دانست.

زمانی که دانش‌آموزی موفق نشد یک ظرف خالی شیر را به موقع به سمت هدف پرتاب کند، مربی خشن و سختگیر او، ظرف شیر را ۳۵ تکه کرد و دستور داد که تک تک دانش آموزان یک تکه از آن کاغذ آلومینیومی را قورت دهند.

دانش آموزان ۱۱ و ۱۲ اله که از این دستور عجیب و نامتعارف مربی شان حیرت کردند، چاره‌ای نداشتند جز آنکه آنها را ببلعند. اگرچه برخی زا آنها تکه آلومینیوم را فقط در دهانشان نگه داشتند.

یکی از مقامات بخش آموزش شهر، بعد از آن جریان، اعلام کرد که از آنجایی که آن مربی ندامت و پشیمانی از خود نشان داد، او را اخراج نمی‌کنند؛ بلکه فقط یک تنزل درجه به او می‌دهند.

بسیاری از اهالی شهر معتقدند که امکان دارد آن مربی باز هم دست به اعمال خشونت بزند.

ارسال دیدگاه