کد خبر : 927

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱ زمان : ۴:۲۱

مدیرعامل کوکاکولا دفتر کارش را خطرناک می‌داند

اولریک نهامر، مدیر اجرایی کوکاکولا در آلمان معتقد است خطرناک‌ترین محل برای اتخاذ یک تصمیم دفتر شرکت است. به گزارش مارکتینگ‌نیوز، نهامر می‌گوید تا جایی که امکان داشته باشد، بیشتر کارهایش را از طریق موبایل انجام می‌دهد، چرا که استفاده از موبایل باعث می‌شود تصمیم درستی را درباره امور مربوط به مشتریان، تامین‌‌کنندگان‌ و کارکنان […]

اولریک نهامر، مدیر اجرایی کوکاکولا در آلمان معتقد است خطرناک‌ترین محل برای اتخاذ یک تصمیم دفتر شرکت است. به گزارش مارکتینگ‌نیوز، نهامر می‌گوید تا جایی که امکان داشته باشد، بیشتر کارهایش را از طریق موبایل انجام می‌دهد، چرا که استفاده از موبایل باعث می‌شود تصمیم درستی را درباره امور مربوط به مشتریان، تامین‌‌کنندگان‌ و کارکنان در زمان مناسب اتخاذ کند.

1 coocaa مدیرعامل کوکاکولا دفتر کارش را خطرناک می‌داند

دفتر شرکت کوکاکولا

وی در سخنرانی که در Dreamforce، بزرگ‌ترین کنفرانس فناوری در دنیا در سان فرانسیسکو ایراد کرد، گفت: «در گذشته شرکت‌های بزرگ، شرکت‌های کوچک را از صحنه خارج می کردند اما این موضوع دیگر به تاریخ پیوسته است. امروز شرکت‌هایی که عملکرد سریعی دارند با شرکت‌های کندرو رقابت می‌کنند.» به نظر او چهار نکته را باید در رقابت در کسب‌وکار در نظر گرفت. وی در این خصوص گفت: «باید سریع‌تر به سوی اهداف خود حرکت کنیم و روی موضوعاتی چون همکاری، ارتباطات‌ و مقیاس‌پذیری بیشتر تمرکز و کار کنیم.»

می‌توانیم این کارها را به راحتی و با استفاده از یک گوشی تلفن همراه انجام دهیم.» نهامر در ادامه افزود: «خدمات مشتریان در یک کلمه خلاصه می‌شود و آن «سرعت» است. یعنی همه‌چیز را طوری به هم ربط بدهی که همه قادر به دیدن آن باشند. تعامل با تک‌تک مشتریان موضوع بسیار مهمی است که باید در نظر بگیریم.»

منبع : فرصت نت > http://forsatnet.ir

ارسال دیدگاه