کد خبر : 5007

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷ زمان : ۷:۲۳

چرا اجازه نمی‌دهند نژادفلاح مربی‌اش را انتخاب کند؟

سردار رويانيان، مديرعامل اسبق پرسپوليس ميزبان نژادفلاح بود و دوشنبه شب از قائم مقام سرخپوشان در منزل شخصي‌اش پذيرايي کرد و به گپ و گفت پرداخت. او پيرامون وضعيت پرسپوليس و حواشي نشست دوستانه‌اي که با نژادفلاح داشت با ۹۰ گفت‌وگو کرد. مصاحبه‌اش را بخوانيد:  تنها يکي، دو ساعت به بازي لخويا مانده براي تماشاي […]

سردار رويانيان، مديرعامل اسبق پرسپوليس ميزبان نژادفلاح بود و دوشنبه شب از قائم مقام سرخپوشان در منزل شخصي‌اش پذيرايي کرد و به گپ و گفت پرداخت. او پيرامون وضعيت پرسپوليس و حواشي نشست دوستانه‌اي که با نژادفلاح داشت با ۹۰ گفت‌وگو کرد. مصاحبه‌اش را بخوانيد:
 تنها يکي، دو ساعت به بازي لخويا مانده براي تماشاي اين ديدار به ورزشگاه نمي‌رويد؟
نه، فکر نکنم فرصت انجام اين کار را داشته باشم که به ورزشگاه بروم. اما قطعا از تلويزيون بازي را تماشا خواهم کرد. براي موفقيت تيم خيلي بي‌تاب هستم و اميدوارم هواداران و به خصوص تماشاگراني که به ورزشگاه مي‌روند در نهايت راضي و خشنود به خانه‌هايشان برگردند. (اين مصاحبه قبل از بازي ديشب انجام گرفته بود)
 به نظر شما اين درست است که سرنوشت کادر فني پرسپوليس به نتيجه تک بازي مقابل لخويا گره بخورد؟ اين تصميم چقدر در اصول مديريتي پذيرفته است؟
البته قبول کنيد که موضوع فقط نتيجه بازي با لخويا نيست که سرنوشت درخشان به اين ديدار گره خورده باشد بلکه يک سلسله نتايج رقم خورده و ناکامي هاي پياپي باعث شده کار به اينجا بکشد و مديران تيم مجبور شوند درخصوص کادر فني اينگونه تصميم بگيرند.
صحبت از حضور مصطفي دنيزلي است؟
من به گزينه سرمربيگري پرسپوليس کار ندارم بلکه به حواشي اين موضوع کار دارم و دوست دارم در اين باره اظهار نظر کنم. چرا بعضي از دوستان اجازه نمي‌دهند مديرعامل پرسپوليس و شخصي که فعلا در اين باشگاه مسئوليت دارد درخصوص کادر فني تصميم گيري کند.
چرا اجازه نمي‌دهند سرمربي پرسپوليس از کانال معمولش که مذاکره و انتخاب از سوي مديران فعلي باشگاه است صورت پذيرد؟ چرا بعضي‌ها مي‌خواهند انتخاب خودشان را ديکته کنند؟ اين مسئله اصلا درست نيست…
در نشستي که با نژادفلاح داشتيد در مورد چه مسائلي حرف زديد؟
از اين عزيز ممنونم که برخلاف جريان حاکم بر پرسپوليس در چند ماه اخير به محض حضورش در راس کادر مديريتي از نفرات قبلي انتقاد نکرد بلکه به زحمات بقيه احترام گذاشت و سعي دارد در يک فضاي تعامل پرسپوليس را از بحران خارج کند. اين يک نکته ارزشمند است اما اينکه بين ما چه صحبت‌هايي رد و بدل شد اجازه بدهيد در اين مورد حرفي نزنم. فقط همين قدر بدانيد که پيرامون اوضاع کنوني پرسپوليس و دغدغه خاطر هواداران اين تيم حرف زديم و در نهايت هم براي پرسپوليس آرزوي موفقيت کردم.
 حالا چه شد که به ديدار شما آمد؟
اشکالي ندارد؟ خيلي اتفاقي شد. تماس گرفت و گفت که مي‌خواهد بيايد، ما هم با آغوش باز پذيرا شديم.
منبع: نود
ارسال دیدگاه