کد خبر : 28684

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۹ زمان : ۷:۰۶

محبوب ترین بازیکن دو دهه اخیر ایران انتخاب شد

در ابتدای این برنامه سوال مسابقه پیام کوتاه درباره انتخاب محبوبترین بازیکن دو دهه اخیر فوتبال ایران از بین خداداد عزیزی، علی کریمی و فرهاد مجیدی پخش شد که در نهایت کریمی با کسب حدود ۵۲ درصد آراء به عنوان محبوبترین بازیکن دو دهه اخیر از نظر بینندگان برنامه تلویزیونی ۹۰ انتخاب شد. در این […]

در ابتدای این برنامه سوال مسابقه پیام کوتاه درباره انتخاب محبوبترین بازیکن دو دهه اخیر فوتبال ایران از بین خداداد عزیزی، علی کریمی و فرهاد مجیدی پخش شد که در نهایت کریمی با کسب حدود ۵۲ درصد آراء به عنوان محبوبترین بازیکن دو دهه اخیر از نظر بینندگان برنامه تلویزیونی ۹۰ انتخاب شد.

در این نظر سنجی دو میلیون و ۷۷۷ هزار نفر حضور یافته بودند .

علی کریمی بعد از انتخاب شدن به عنوان محبوب ترین بازیکن در برنامه ۹۰ متنی در صفحه شخصی خود منتشر کرد و در توضیح نوشت: باز هم مثل همیشه شرمنده ام کردید دوستان، از خدا فقط میخواهم که این توان بهم بده تا یک روز هم از عمرم مونده بتونم لطف های شما عزیزان رو جبران کنم.

در ادامه این برنامه ، گزارشی از سن و سال بازیکنان تیم ملی و لزوم پوست اندازی تیم کی روش برای مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پخش شد. سپس عملکرد نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا و حذف تراکتورسازی و فولاد از این مسابقات بررسی شد.

رفتار خانزاده مدافع پرسپولیس با یک هواداردرجریان سفر این تیم به قطر سوژه گزارش بعدی بود که در آن به مقایسه رفتار بازیکنان با هواداران در فوتبال ایران و خارج از کشور پرداخته شد.

مسعود اسکویی گوینده و مجری برنامه های رادیویی، به مناسبت سالروز تاسیس رادیو در ایران میهمان حضوری برنامه نود بود. اسکویی گفت: من متولد سال ۱۳۱۸ هستم و یکسال از رادیو بزرگترم!

اسکویی از سال ۱۳۴۵ تا سال ۱۳۶۰ در تلویزیون مشغول کار بود و سپس به کار در رادیو روی آورد. وی ضمن بیان خاطرات خود، گفت: هفت دقیقه آخر بازی ایران و استرالیا برای انتخابی جام جهانی فرانسه را نتوانستم گزارش کنم و به همکارانم گفتم ممکن است سکته کنم!

این برنامه در ادامه با پخش بخش هایی از رقابت های هفته بیست و هفتم و گزارشی در باره ورزشگاه ۱۵هزار نفری یاسوج ادامه یافت.

مدیرعامل نساجی مازندران در ادامه این برنامه با بیان اینکه به نتایج تیم مس کرمان مشکوک است، گفت: در بیشتر بازی ها، تیم هایی که مقابل مس بازی کرده اند، بازیکن شان با انجام خطای پنالتی از زمین مسابقه اخراج شدند.

صادق درودگر در گفت و گوی تلفنی با برنامه ۹۰ در خصوص اتفاقات لیگ دسته یک در پایان دیدارهای گروه «الف» اظهار داشت: این اتفاق در بازی مس مقابل نفت وگاز گچساران، آلومینیوم هرمزگان، نیروی زمینی، استقلال اهواز، فجرسپاسی و تربیت نوین یزد رخ داده که کاملاً مشکوک است.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران ادامه داد: شب بازی مس کرمان و گیتی پسند، مسئولان باشگاه گیتی پسند به انتخاب داور بازی اعتراض کردند و داور را هم تغییر دادند. در این بازی مس مساوی کرد و نتوانست به پیروزی برسد.

درودگرافزود: همچنین در دو هفته پایانی با توجه به اعتراضی که انجام دادیم، ناظر انضباطی برای بازی های مس گذاشته شد و این تیم در دو بازی فقط یک امتیاز کسب کرد.

وی درپاسخ به این سؤال که آیا به نظرش داوران به سود مس کرمان قضاوت کرده اند، گفت: به همه اتفاقات مشکوک هستم و البته به جامعه داوری احترام می گذارم اما وقتی همه اتفاقات مثبت به نفع یک تیم است، همه چیز مشکوک می شود.دربازی مس مقابل استقلال اهوازو فجر سپاسی، بازیکنان حریف عمداً توپ را در محوطه جریمه با دست لمس کردند که منجر به پنالتی و اخراج شده است.

مدیرعامل نساجی مازندران افزود: این اتفاقاتی است که وزیر ورزش هم بدان اشاره داشت و اعلام کرد در یک تیم لیگ دسته اولی اتفاقات مشکوکی رخ می دهد. مهدی تاج هم اعلام کرد قضاوت ها برای یک تیم صنعتی مشکوک بوده است.

مس کرمان درپایان دیدارهای لیگ دسته اول در گروه «الف» موفق شد در رقابت با نساجی مازندران برای کسب سهمیه پلی آف صعود به لیگ برتر جایگاه دوم را از آن خود کند. از این گروه فولادنوین به صورت مستقیم به لیگ برتر صعود کرد.

منبع : ایرنا

ارسال دیدگاه