کد خبر : 513755

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱ زمان : ۱۳:۳۰

مجری BBC : نتانیاهو حاضر است خودش را بکشد

به گزارش پایگاه انقلاب نیوز،مهدی پرپنچی پس از توافق هسته‌ای میان ایران و ۵+۱ روی صفحه شخصی‌اش در فیس‌بوک نوشت: «بنیامین نتانیاهو برای کسب رای منفی اعضای کنگره امریکا به توافق هسته‌ای خاضر است خود را بکشد.» . پرپنچی که یکی از تهیه‌کنندگان ارشد بی‌بی‌سی هم هست این مطلب را به نقل از روزنامه اسرائیلی […]

به گزارش پایگاه انقلاب نیوز،مهدی پرپنچی پس از توافق هسته‌ای میان ایران و ۵+۱ روی صفحه شخصی‌اش در فیس‌بوک نوشت: «بنیامین نتانیاهو برای کسب رای منفی اعضای کنگره امریکا به توافق هسته‌ای خاضر است خود را بکشد.»
.

bbc مجری BBC : نتانیاهو حاضر است خودش را بکشدپرپنچی که یکی از تهیه‌کنندگان ارشد بی‌بی‌سی هم هست این مطلب را به نقل از روزنامه اسرائیلی هاآرتص نوشته است. هاآرتص در حالی‌که نخست وزیراسرائیل را یک “قمار بازِ از جان گذشته” لقب می‌دهد، پیرامون وضعیت او پس از توافق ۷ قدرت جهانی اعلام می‌کند: «نتانیاهو شرط‌بندی خود در مورد ایران را باخته است اما برای قمار بعدی، خود را ارائه می‌کند. نتانیاهو شکست خورده است… و این را مدیون سیاست‌های رییس جمهور ایالات متحده امریکاست که قوانین دیپلماسی با کشورهای دوست را شکسته است.»

شایان ذکر است که سخنگوی دولتِ مستقر در سرزمین‌های فلسطینی در مورد نتانیاهو نوشته می‌گوید: «وی قصد دارد تا به شرط خود کشی، جلوی تصویب توافق هسته‌ای ایران در کنگره امریکا را بگیرد و اردوگاه جمهوری‌خواهان را در برابر باراک اوباما قرار دهد.»

اما از سوی دیگر، واکنش کاربران به این مطلب منتشر شده توسط کارمند بی‌بی‌سی نیز قابل تامل است. به طور کلی می‌توان این دیدگاه‌ها را به “ترقیب، موافقت و استقبال از خود کشیِ نتانیاهو” خلاصه نمود.

bbc1 مجری BBC : نتانیاهو حاضر است خودش را بکشد

ارسال دیدگاه