کد خبر : 31110

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹ زمان : ۷:۰۰

مجروح کردن نوجوانان با وسایل نوک تیز

چندی قبل در پی حمله ور شدن یک جوان ۲۵ ساله به سوی نوجوانان و مجروح کردن آنها با وسایل نوک تیز، موجی از وحشت منطقه شهر ری را فرا گرفت، زیرا آن جوان پس از مجروح کردن نوجوانان عنوان می‌کرد که وسایل، آلوده به ویروسهای ایدز و هپاتیت هستند. با افزایش شکایتهای مردم و […]

چندی قبل در پی حمله ور شدن یک جوان ۲۵ ساله به سوی نوجوانان و مجروح کردن آنها با وسایل نوک تیز، موجی از وحشت منطقه شهر ری را فرا گرفت، زیرا آن جوان پس از مجروح کردن نوجوانان عنوان می‌کرد که وسایل، آلوده به ویروسهای ایدز و هپاتیت هستند.

با افزایش شکایتهای مردم و نگرانی والدین، بلافاصله یک گروه ویژه از مأموران تشکیل شد. آنها با کنترل غیرمحسوس توانستند این مهاجم را در حالیکه سوار یک دستگام موتورسیکلت بود، دستگیر کنند. در هنگام دستگیری دو جسم نوک تیز همراه وی بود.

با پخش شایعه مربوط به آلودگی نوجوان مجروح به ایدز و هپاتیت و نگرانی فزاینده والدین‌شان، آنها به مراکز درمانی انتقال یافتند و پزشکان آزامایشهای مربوط به این دو بیماری را آغاز کردند. سرانجام پزشک قانونی و سازمان انتقال خون متفقاً اعلام کردند که جواب آزمایش نوجوانانی که مورد حمله این جوان ۲۵ ساله قرار گرفته بودند، منفی است و آنها به هیچ وجه به ایدز و هپاتیت مبتلا نیستند.

دادرس شعبه چهار دادگستری شهر ری در خصوص آخرین مراحل این پرونده گفت: در تحقیقات مشخص شده است که این جوان ساکن خیابان شریعتی تهران است و در شهر ری دست به چنین اعمالی زده است.

وی تصریح کرد : بزودی این جوان ۲۵ ساله محاکمه خواهدشد.

ارسال دیدگاه