کد خبر : 459011

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲ زمان : ۷:۰۰

مثل آدم وصیت کنید

بعضی وقت ها آدمها، آخر عمری وصیت های عجیب و غریبی می‌کنند که آدم و سایر بازماندگان وی نمی‌دانند در مرگ وی بگریند یا بخندند. عجالتاً به یک نمونه زنده خارجی‌اش توجه بفرمایید تا بعد… یک گلف‌باز همیشه در پیست اسکاتلندی چندی پیش وصیت کرده که پس از مرگ، خاکستر او را بردارند و ببرند […]

بعضی وقت ها آدمها، آخر عمری وصیت های عجیب و غریبی می‌کنند که آدم و سایر بازماندگان وی نمی‌دانند در مرگ وی بگریند یا بخندند. عجالتاً به یک نمونه زنده خارجی‌اش توجه بفرمایید تا بعد…

یک گلف‌باز همیشه در پیست اسکاتلندی چندی پیش وصیت کرده که پس از مرگ، خاکستر او را بردارند و ببرند بریزند روی پیست گلف که در آن بازی می‌کرده. به همین منظور، وقتی که این گلف‌باز  عزیز به سلامتی فوت کرده، عزیزان وی به مدت ۵ دقیقه پیست گلف مورد نظر را اجاره کرده و خاکستر آن مرحوم تازه درگذشته را در سرتاسر پیست پخش و پلا می‌کنند.

نمونه عینی دیگر : می‌گویند در کشور گینه بی سائو (یا همان گینه بی صاحب معروف ) نیز یک کسی وصیت کرده که بعد از مرگ، جنازه‌اش را تبدیل به پودر بچه کنند.

نمونه بارز دیگر : یک نفر هم می‌گویند در حوالی شاخ آفریقا وصیت کرده بود که بعد از مرگ، روی قبرش مجله تایمز بچه ها بگذارند.

نمونه جالب دیگر : در یکی از شهرهای بورکینافاسو نیز گویا مرده‌ای قبل از مردن وصیت کرده که سنگ قبرش را کاملاً صاف بسازند تا بچه ها روی آن سر بخورند.

ارسال دیدگاه