کد خبر : 530638

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵ زمان : ۰:۰۱

مایلی‌کهن رسماً زیردست کی‌روش شد

سرمربی تیم ملی ایران پس از پایان مرخصی خود راهی تهران خواهد شد. کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال پس از اینکه بر سر رفتن به مرخصی در جلسه اضطراری روز پنجشنبه گذشته با علی کفاشیان به توافق رسید، یکشنبه شب تهران را به مقصد پرتغال ترک کرد تا حدود ۵۰ روزی را در کشور […]

سرمربی تیم ملی ایران پس از پایان مرخصی خود راهی تهران خواهد شد.

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال پس از اینکه بر سر رفتن به مرخصی در جلسه اضطراری روز پنجشنبه گذشته با علی کفاشیان به توافق رسید، یکشنبه شب تهران را به مقصد پرتغال ترک کرد تا حدود ۵۰ روزی را در کشور خود سپری کند.

بر همین اساس برخی رسانه‌ها طی روزهای گذشته اخباری را منتشر کردند که حکایت از آن داشت که کی‌روش که به عنوان ناظر تیم امید در رقابت‌های مقدماتی المپیک ۲۰۱۶ ریو انتخاب شده است، پس از پایان دوران مرخصی خود به صورت مستقیم از پرتغال راهی قطر خواهد شد تا مسابقات انتخابی المپیک را زیر نظر بگیرد.

با این حال و طبق آخرین اخبار دریافتی، کی‌روش پس از پایان مرخصی ۵۰ روزه خود و در حالی که حدود یک هفته به آغاز رقابت‌ها باقی مانده است، راهی ایران شده و پس از مدت کوتاهی حضور در تهران، همراه با پیروانی، مدیر تیم ملی راهی دوحه قطر خواهد شد.

با قطعی شدن حضور کی‌روش در قطر و انتخاب وی به عنوان ناظر تیم امید، به نظر می‌رسد تمام ارکان تیم امید از جمله محمد مایلی‌کهن، مدیرفنی این تیم باید در این رقابت‌ها تحت نظر کی‌روش به فعالیت پرداخته و برنامه‌های خود را با او هماهنگ کنند.

ارسال دیدگاه