کد خبر : 265086

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶ زمان : ۷:۵۸

مادر سه سال در کنار جسد دخترش

ما انسان‌ها با همه بدیها و خوبی‌هایمان می‌توانیم یکدیگر را به گونه ای تحمل کنیم. اما وقتی یکی از ما از چارچوب حیات خارج می‌شود، دیگر نمی‌توانیم به او نزدیک شویم. ترس از مرگ، شرایط غیرقابل تحمل فیزیکی، و بسیاری از موارد دیگر، انسان را از جسد هم نوع خود نیز دور می‌کند. اما بشنوید […]

ما انسان‌ها با همه بدیها و خوبی‌هایمان می‌توانیم یکدیگر را به گونه ای تحمل کنیم. اما وقتی یکی از ما از چارچوب حیات خارج می‌شود، دیگر نمی‌توانیم به او نزدیک شویم.

ترس از مرگ، شرایط غیرقابل تحمل فیزیکی، و بسیاری از موارد دیگر، انسان را از جسد هم نوع خود نیز دور می‌کند. اما بشنوید از انسانی که به خاطر عشق پاکش از یک جسد فاصله نگرفت و عاشقانه در کنار مادرش ماند.

یک مادر قزاق، دختر ۲۷ ساله اش را که در سال ۲۰۱۲ جان باخته بود را تا همین چند هفته پیش در خانه خود نگاه داشت، اما سرانجام پلیس قزاقستان با کشف جسد جهت تدفین آن اقدام کرد.

این دختر به علت بیماری‌ای که هنوز تشخیص داده نشده است، جان باخته بود. اما مادرش فکر می‌کرد که هنوز می‌توان به زنده کردن او امیدوار بود.

مادر می‌گفت : جنازه را نگاه می‌دارم تا وقتی موجودات فضایی به زمین آمدند، دخترم را به من بازگردانند و او را شفا دهند.

هنوز هیچکس نمی‌داند که این مادر چگونه در طول سه سال، بوی تعفن و ظاهر غیرقابل تحمل را در خانه تحمل کرده است.

با توجه به ظواهر امر به نظر می‌رسد، مادر عاشق از بیماری روانی رنج می‌برده است. جهت مداوای این مادر او را به یک تیمارستان روانی منتقل کرده اند. جسد یافته شده در روی تخت در اتاق متوفی قرار داشته است و البته چیز زیادی از آن باقی نمانده بود تا جایی که حتی کشف علت اصلی مرگ هم غیرممکن به نظر می‌رسید!

ارسال دیدگاه