کد خبر : 525986

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ زمان : ۲۰:۰۰

مادر، قاتل فرزندش را پای چوبه دار بخشید

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، مادر یکی از دو مقتول ۹ سال پیش شهرستان خوی با اعلام رضایت و گذشت، قاتل فرزندش را پای چوبه دار بخشید. با تنفیذ حکم قصاص متهم به قتل دو کودک خردسال شش و هفت ساله توسط ریاست قوه قضاییه، امروز محل اجرای حکم در محوطه فلکه مدرس […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، مادر یکی از دو مقتول ۹ سال پیش شهرستان خوی با اعلام رضایت و گذشت، قاتل فرزندش را پای چوبه دار بخشید.
با تنفیذ حکم قصاص متهم به قتل دو کودک خردسال شش و هفت ساله توسط ریاست قوه قضاییه، امروز محل اجرای حکم در محوطه فلکه مدرس خوی آماده شد.
نیروهای انتظامی صبح امروز در محل اجرای حکم مستقر شده بودند تا اینکه دادستان عمومی و انقلاب خوی و برخی دیگر از مقامات قضایی محلی نیز در محل اجرای حکم حاضر شده و اجرای حکم را آغاز کردند.
دقایقی قبل از طلوع آفتاب طناب دار را به گردن متهم آویختند و مردم همچنان از اولیای دم خواستار عفو متهم بودند ولی اولیای دم اصرار به قصاص متهم داشت تا اینکه در لحظه آخر پدر و مادر مقتول در اقدامی غافلگیر کننده طناب دار را از گردن متهم به قتل پسرشان برداشتند و اعلام گذشت کردند.
جوانی ۲۱ ساله به نام ج.ج اهل خوی ۹ سال قبل اقدام به قتل دو کودک خردسال کرده بود.
چندی پیش با پیگیری مکرر واحد مددکاری زندان، مسوولان قضایی و برگزاری جلسات متعدد با خانواده مقتولان، متهم مورد بخشش یکی از اولیای دم قرار گرفته بود ولی یکی از خانواده های مقتولان همچنان تقاضای اجرای حکم قصاص را داشت که صبح امروز خانواده شاکی لحظاتی قبل از اجرای حکم در پای چوبه دار با گذشت خود زندگی دوباره ای را به وی بخشید و این پرونده پس از سال ها با رضایت و گذشت اولیای دم مختومه شد.
منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا )
ارسال دیدگاه