کد خبر : 524365

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۶ زمان : ۱۸:۰۰

ماجرای قتل دختر بچه ۸ در خانه همسایه

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، پسر ۱۵ ساله به جرم قتل دختر همسایه دستگیر شد . این پسر اهل ” سانتاکروز کالیفرنیا ” پس از فریب دختر ۸ ساله و بردن او به داخل آپارتمانش به او تعرض کرد و پس از کشتن او جسدش را به  داخل سطل آشغال انداخت. براساس […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، پسر ۱۵ ساله به جرم قتل دختر همسایه دستگیر شد .
این پسر اهل ” سانتاکروز کالیفرنیا ” پس از فریب دختر ۸ ساله و بردن او به داخل آپارتمانش به او تعرض کرد و پس از کشتن او جسدش را به  داخل سطل آشغال انداخت.
براساس گزارش پلیس، آنها جسد ” مدیسون مدلتون ” را که در روز شنبه ناپدید شده بود، در روز دوشنبه عصر داخل سطل آشغال نزدیک خانه اش پیدا کردند.
این کودک بی گناه توسط دوربین های خیابان آخرین بار در حال راندن یک اسکوتر در ساعت ۴ بعد از ظهر دیده شد و مادر کودک در ساعت ۶ بعد از ظهر خبر گم شدن او را داد.
به دنبال این گزارش پلیس در یک جستجوی گسترده توسط قایق و هلیکوپتر و سگ های آموزش دیده تمام منطقه را گشت که در نهایت جسد او را نزدیک خانه اش پیدا کردند.
آنها در رابطه با این قتل ،یک نوجوان را دستگیر کردند و پس از بازجویی های صورت گرفته معلوم شد که متهم پس از فریب و ترغیب  او را به داخل خانه اش برد و در یک رفتار بی شرمانه به او تعرض کرد و برای از بین بردن ردپای خود او را کشت و جسد قربانی را در لابه لای آشغالها پنهان کرد .
این متهم به تعرض و قتل در حبس به سر می‌برد و در دادگاه به میز محاکمه کشیده خواهد شد .

منبع : پایگاه خبری تحلیلی فرجام
ارسال دیدگاه