کد خبر : 525637

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱ زمان : ۸:۰۰

لوگوی جدید گوگل برگرفته از چیست؟

در حالی که تغییر لوگو در بین برندهای مختلف امری طبیعی است، امروز کمپانی گوگل نیز برای اولین بار طی۱۶ سال فعالیت خود، لوگوی جدید خود را با تغییرات اساسی در طراحی رونمایی کرد. لوگوی جدید گوگل نسبت به نمونه‌ی قبلی تخت‌تر بوده و بر گرفته از عشق، شوق و ترس است. به نظر می‌رسد […]

در حالی که تغییر لوگو در بین برندهای مختلف امری طبیعی است، امروز کمپانی گوگل نیز برای اولین بار طی۱۶ سال فعالیت خود، لوگوی جدید خود را با تغییرات اساسی در طراحی رونمایی کرد. لوگوی جدید گوگل نسبت به نمونه‌ی قبلی تخت‌تر بوده و بر گرفته از عشق، شوق و ترس است.%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88%DB%8C %D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF %DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84 لوگوی جدید گوگل برگرفته از چیست؟

به نظر می‌رسد بعد از تاسیس هلدینگ آلفابت و ادامه‌ی فعالیت گوگل تحت‌نظر این برند، شاهد تغییرات گسترده هستیم و یکی از جدیدترین تغییرات صورت گرفته به رونمایی لوگوی جدید گوگل بر می‌گردد. بیش از یک دهه است که با لوگوی قبلی زندگی کرده‌ایم و حالا لوگوی جدید برای بسیاری از کاربران نا آشناست.
در قسمت زیر می‌توانید تفاوت میان لوگوی قدیمی و لوگوی جدید گوگل را در کنار لوگوی مخصوص نسخه‌ی موبایل آن تماشا کنید.
googles new logo 5078286822539264.2 hp لوگوی جدید گوگل برگرفته از چیست؟
تا همین لحظه واکنش‌های زیادی از طرف افراد مختلف ارائه شده که برخی نسبت به لوگوی جدید گوگل نظر مثبت داشته و آن را پسندیده‌اند و برخی نیز ابراز نفرت کرده‌اند. قطعا در پشت هر لوگویی داستانی نهفته است و در همان نگاه اول حس متفاوتی را به کاربر منتقل می‌کند.
منبع : زومیت
ارسال دیدگاه