کد خبر : 525974

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ زمان : ۱۴:۰۰

قیمت عجیب بلیت بازی افغانستان ـ ژاپن در استادیوم آزادی

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ برای افغانستان ـ ژاپن تنها ۳۲ هزار قطعه بلیت به فروش خواهد رسید و بلیت صرفا در صورتی ارائه خواهد شد که درخواست کنندگان کارت اقامت و یا پاسپورت داشته باشند. در اقدامی کم‌سابقه فدراسیون فوتبال بلیت یک مسابقه فوتبال را ۵۰ […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ برای افغانستان ـ ژاپن تنها ۳۲ هزار قطعه بلیت به فروش خواهد رسید و بلیت صرفا در صورتی ارائه خواهد شد که درخواست کنندگان کارت اقامت و یا پاسپورت داشته باشند.

در اقدامی کم‌سابقه فدراسیون فوتبال بلیت یک مسابقه فوتبال را ۵۰ هزار تومان تعیین کرد. این قیمت برای تماشای دیدار ۲ تیم ژاپن و افغانستان اعلام شده است. روابط عمومی فدراسیون فوتبال اطلاعیه خود را درباره دیدار ۲ تیم فوتبال ژاپن و افغانستان که در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود، صادر کرد.
مسابقه تیم‌های فوتبال افغانستان و ژاپن در ورزشگاه آزادی تهران روز سه‌شنبه ۱۷ شهریور و راس ساعت ۱۷:۰۰ برگزار می‌شود.

بر همین اساس هموطنان مهاجر که قصد حضور در ورزشگاه آزادی را دارند باید به موارد زیر توجه کنند: با توجه به دستورالعمل اخیر فیفا درباره عدم امکان بلیت‌فروشی در طبقه دوم استادیوم آزادی و به دلیل نبود صندلی در این طبقه، تنها ۳۲ هزار قطعه بلیت به فروش خواهد رسید. قیمت هر قطعه بلیت مبلغ ۵۰ هزار تومان تعیین شده است. بلیت صرفا در صورتی ارائه خواهد شد که درخواست‌کنندگان کارت اقامت یا پاسپورت داشته باشند و ارائه کارت همراه بلیت هنگام ورود به ورزشگاه الزامی است.

منبع : خبرگزاری دانشجو
ارسال دیدگاه