کد خبر : 2751

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳ زمان : ۷:۲۱

قوی‌ترین دوربین‌های موبایل از لحاظ مگاپیکسل

بر خلاف دیدگاهی که وجود دارد، وقتی به سوی عکاسی دیجیتالی متمایل می‌شویم، همیشه بالاتر بودن و قوی‌تر بودن دوربین از لحاظ قدرت و رقم مگاپیکسل، راه گشای ما نخواهد بود و زیادتربودن این عدد همیشه دلیلی بر ثبت عکس بهتری نیست؛ اما بالاخره اکثر کاربران هنگام خرید به دنبال محصولاتی می‌گردند که از این […]

بر خلاف دیدگاهی که وجود دارد، وقتی به سوی عکاسی دیجیتالی متمایل می‌شویم، همیشه بالاتر بودن و قوی‌تر بودن دوربین از لحاظ قدرت و رقم مگاپیکسل، راه گشای ما نخواهد بود و زیادتربودن این عدد همیشه دلیلی بر ثبت عکس بهتری نیست؛ اما بالاخره اکثر کاربران هنگام خرید به دنبال محصولاتی می‌گردند که از این لحاظ در سطح بالاتری بوده و دوربین قدرتمندتری داشته باشند.

برخی از محصولاتی که در سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه شدند، با اینکه از لحاظ قدرت مگاپیکسل دوربین در سطوح بالا قرار ندارند، اما به راحتی می‌توانند عکس‌های فوق‌العاده را ثبت کرده و با بهره‌گیری از لنز قدرتمند، سنسورهای قوی و نرم‌افزارهای خوب و کارا، نتیجه‌ای طلایی را رقم بزنند.

اما با تمام این شرایط اگر به دنبال قوی‌ترین دوربین‌ها از لحاظ قدرت مگاپیکسل در سال ۲۰۱۴ می‌گردید، انتخاب‌های زیادی پیش روی شماست. به همین دلیل سعی کردیم تا لیستی برای‌تان آماده کرده و این مدل‌ها را با هم مرور کنیم.

  • لومیا ۹۳۰ و لومیا icon با ۲۰ مگاپیکسل دوربین

هر دو مدل ۹۳۰ و آیکون با بهره‌گیری از دوربین قدرتمند ۲۰ مگاپیکسلی، یکی از بهترین‌های بازار بوده و هواداران خاص خود را دارند.

19 533x400 قوی‌ترین دوربین‌های موبایل از لحاظ مگاپیکسل

  • پاناسونیک لومیکس CM1 با ۲۰ مگاپیکسل دوربین

این گوشی یکی از بهترین محصولات سال ۲۰۱۴ در حوزه عکاسی است. پاناسونیک با تولید و عرضه این محصول نشان داد که می‌تواند در هر دو حوزه موفق باشد. این گوشی بی شک یکی از بهترین دوربین‌های موبایل را داشته و شدیدا کاربرانش را راضی می‌کند.

Panasonic Lumix CM1 20MP 280x400 قوی‌ترین دوربین‌های موبایل از لحاظ مگاپیکسل

  • موتورولا Droid Turbo با ۲۰٫۷ مگا پیکسل دوربین

این محصول علاوه بر مشخصات فوق‌العاده سخت افزاری خود، از یک دوربین خارق‌العاده نیز بهره می‌برد تا رقیب سرسختی در همه حوزه‌ها برای سایر برندها باشد. یک دوربین ۲۰٫۷ مگا پیکسلی برای ثبت هر نوع عکسی کافی است! این‌طور نیست؟

Motorola DROID Turbo 20.7MP 533x400 قوی‌ترین دوربین‌های موبایل از لحاظ مگاپیکسل

  • سامسونگ گلکسی K Zoom با ۲۰٫۷ مگا پیکسل دوربین

یکی از غیرمعمول‌ترین محصولات سال ۲۰۱۴ گلکسی کا زوم، ترکیبی از یک دوربین قدرتمند با زوم اپتیکال و یک اسمارت فون اندرویدی است! کا زوم با یک دوربین ۲۰٫۷ مگاپیکسلی و توانایی زوم عجیبش، یکی از بهترین گزینه‌های عکس‌های دیجیتال به شمار می‌رود.

Samsung Galaxy K Zoom 20.7MP 533x400 قوی‌ترین دوربین‌های موبایل از لحاظ مگاپیکسل

  • Meizu MX4 با ۲۰٫۷ مگا پیکسل دوربین

یک اسمارت فون چینی که تقریبا هیچ چیز از سایر برندهای معتبر کم نداشته و تازه در برخی موارد قدرتمندتر نیز هست! یک دوربین ۲۰٫۷ مگا پیکسلی حجت را بر کاربران تمام می‌کند!

5 Meizu MX4 20.7MP 533x400 قوی‌ترین دوربین‌های موبایل از لحاظ مگاپیکسل

  • Meizu MX4 Pro با ۲۰٫۷ مگا پیکسل دوربین

برادر تازه متولد شده MX4 که قابلیت‌های پیشرفته‌تری داشته و در اندیشه فتح بازارهای چین است. این محصول نیز دوربینی ۲۰٫۷ مگاپیکسلی داشته که بدون نقص می‌تواند عکس‌های خوبی را ثبت کند.

6 Meizu MX4 Pro 20.7MP 533x400 قوی‌ترین دوربین‌های موبایل از لحاظ مگاپیکسل

  • سونی Xperia Z3 با ۲۰٫۷ مگا پیکسل دوربین

آخرین پرچم‌دار سونی Z3 است. محصولی که با توجه به قدرت این کمپانی در حوزه تولید دوربین‌های عکاسی از یک دوربین خوب و باکیفیت بهره می‌برد. سونی زد۳ با دوربین ۲۰٫۷ مگا پیکسلی‌اش یکی از بهترین گزینه‌های سال ۲۰۱۴ است.

7 Sony Xperia Z3 20.7MP 533x400 قوی‌ترین دوربین‌های موبایل از لحاظ مگاپیکسل

  • سونی Xperia Z3 Compact با ۲۰٫۷ مگا پیکسل دوربین

برادر کوچک‌تر Z3 که از لحاظ امکاناتی تقریبا هیچ فرقی با نسخه اصلی نداشته و تنها سایز کوچک‌تری دارد! این محصول نیز با دوربین قدرتمند ۲۰٫۷ مگاپیکسلی‌اش در این حوزه رقیب می‌طلبد!

8 Sony Xperia Z3 Compact 20.7MP 533x400 قوی‌ترین دوربین‌های موبایل از لحاظ مگاپیکسل

  • سونی Xperia Z2 با دوربینی ۲۰٫۷ مگا پیکسلی

کلا سونی از این عدد خوشش می‌آید! البته به ما هم ربطی ندارد که می‌خواهد سالی چند پرچم‌دار بیرون بدهد! این محصول نیز که با ورود زد۳ کمی قدیمی به نظر می‌آید دارای یک دوربین قدرتمند ۲۰٫۷ مگاپیکسلی است.

9 Sony Xperia Z2 20.7MP 600x368 قوی‌ترین دوربین‌های موبایل از لحاظ مگاپیکسل

ارسال دیدگاه