کد خبر : 493137

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸ زمان : ۱۸:۰۰

قتل دختر خود به دلیل گرسنگی

زن ایرانی در فلوریدا به جرم کشتن دخترش دستگیر شد. مأموران پلیس شهر فلوریدا ۱ زن ایرانی را که دختر ۱۰ ساله‌اش را به خاطر فقر شدید به قتل رسانده بود، بازداشت کردند. به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان، این زن ۳۹ ساله پس از کشتن دختر بچه به پلیس گفته بود که فرزندش ناپدید […]

زن ایرانی در فلوریدا به جرم کشتن دخترش دستگیر شد.

مأموران پلیس شهر فلوریدا ۱ زن ایرانی را که دختر ۱۰ ساله‌اش را به خاطر فقر شدید به قتل رسانده بود، بازداشت کردند.

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان، این زن ۳۹ ساله پس از کشتن دختر بچه به پلیس گفته بود که فرزندش ناپدید شده است اما پس از چند روز، جنازه دخترک را در ساختمان متروکی پیدا کردند. زن ایرانی به کشتن او اعتراف کرد. روز بیستم اردیبهشت ماه این زن که ثریا را ندارد با مراجعه به پلیس شهر فلوریدا اعلام کرد دخترش لیسی چند روز پیش برای بازی به پارک رفته و ناپدید شده است.

مأموران جستجوهایی را برای پیدا کردن لیسی آغاز کردند اما به هیچ نتیجه‌ای نرسیدند تا این که زنی ۴۵ ساله به نام فریبا که از دوستان ثریا بود به مرکز پلیس فلوریدا رفت و پرده از راز قتل لیسی برداشت.

وی به مأموران گفت: «من می‌دانم که دوستم ثریا دخترش را کشت و جنازه او را به درون ساختمان متروک انداخته است.»

مأموران بلافاصله به درون آن ساختمان رفتند و جنازه لیسی را در کنار دیوار یکی از اتاق‌ها در حالی که قسمتی از بدنش طعمه حیوانات شده بود پیدا کردند.

مأموران سپس ثریا را به اتهام قتل دختر خود دستگیر کردند و به بازجویی از او پرداختند.

ثریا گفت: «۱۱ سال پیش با ۱ مرد سیاه‌پوست آمریکایی ازدواج کردم. اما ۴ ماه بعد از ازدواج او مرا ترک کرد و رفت. بعد از مدتی متوجه شدم باردار هستم تا اینکه دخترم لیسی به دنیا آمد، اوایل به دنیا آمدن دخترم وضعمان بد نبود چون من کار می‌کردم و مقداری پول به دست می‌آوردم. اما ۴ سال پیش کارم را از دست دادم و چون غیر بومی بودم کار به من نمی‌دادند و به همین خاطر روزبه‌روز فقیرتر می‌شدم. دخترم به سن مدرسه رسیده بود که پلیس ابتدا مرا به اتهام و فرستادن فرزندان به مدرسه باز داشته است و دخترم را به مدرسه فرستاده اما چون وضع مالی بدی داشتیم، لیسی پیش دوستانش خجالت بکشید و به همین علت حاضر نشد به مدرسه رفتن ادامه دهد. به خاطر نپرداختن کرایه، آپارتمان را تهیه کردم و آواره شهرها شدم. شب‌ها در پارک می‌خوابیدیم و روز‌ها در خیابان‌ها می‌چرخیدیم و ته‌مانده‌ی دیگران را از میان سطل‌های زباله برمی‌داشتیم و می‌خوردیم تا گرسنه نمانیم. نیمه‌های شب دخترم از گرسنگی گریه می‌کرد. خیلی سعی کردم او را آرام کنم اما نشد، دقایقی بعد دخترم زرد شده و با حالت بیهوشی روی زمین افتاد، از دیدن این صحنه خیلی ناراحت شدم نمی‌دانستم چه بکنم. نمی‌توانستم شاهد درد گرسنگی دخترم باشد. چاقویی از جیبم بیرون آوردم و فقط ۲ ضربه به او زدم. لیسی که با چشمان نیمه باز معصومش به من نگاه می‌کرد، ۱ باره چشمانش را بست و دیگر باز نکرد.

او را میان ۲ دستم گرفتم و جسدش را به ساختمان نیمه کاره‌ای بردم و در آنجا رها کردم. هر روز به دختر سر می‌زدم، به پیکر بی‌جانش خیره می‌شدم و با او صحبت می‌کردم.»

پس از اعترافات این زن، مأموران پلیس فلوریدا او را به اتهام قتل عمدی دخترش بازداشت کردند ولی وکیل تسخیری این زن ادعا کرد موکلش بر اثر محرومیت‌های شدیدی که در زندگی‌اش داشته دچار بیماری روانی شده و در زمان ارتکاب جرم هم در حالت عادی به سر نمی‌برده است.

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان، این زن برای معاینه و تشخیص وضعیت روانی از سوی قاضی به پزشکی قانونی معرفی ‌شده است تا براساس نظریه پزشکان درباره او تصمیم بگیرند.

ارسال دیدگاه