کد خبر : 4381

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴ زمان : ۷:۰۲

فوت یک دانشجو دکتری در دانشگاه تهران

رئیس دانشکده حقوق و علوم‌سیاسی دانشگاه تهران با اشاره به فوت یکی از دانشجوان دکترای این دانشکده گفت: علت فوت هنوز مشخص نیست. سید فضل‌الله موسوی رئیس دانشکده حقوق و علوم‌سیاسی دانشگاه تهران با اشاره به فوت یکی از دانشجویان دکترای این دانشگاه، درباره شرح این ماجرا، گفت: حدود ساعت ۲ بعد از ظهر یکی […]

رئیس دانشکده حقوق و علوم‌سیاسی دانشگاه تهران با اشاره به فوت یکی از دانشجوان دکترای این دانشکده گفت: علت فوت هنوز مشخص نیست.

سید فضل‌الله موسوی رئیس دانشکده حقوق و علوم‌سیاسی دانشگاه تهران با اشاره به فوت یکی از دانشجویان دکترای این دانشگاه، درباره شرح این ماجرا، گفت: حدود ساعت ۲ بعد از ظهر یکی از دانشجویان دکترای این دانشکده که طی روزهای آینده باید از پایانه‌نامه خود دفاع می‌کرد، هنگامی که مشغول صحبت کردن با تلفن همراهش بود دچار عارضه غش شده و بر زمین می‌افتد.

وی افزود: اطرافیان وی بلافاصله اورژانس دانشگاه را با خبر می‌کنند و وی را به درمانگاه دانشگاه تهران منتقل می‌کنند، اما متاسفانه پس از حضور در درمانگاه این دانشجو فوت می‌کند.

رئیس دانشکده حقوق و علوم‌سیاسی دانشگاه تهران درباره علت فوت این دانشجوی دانشگاه تهران، گفت: علت فوت وی هنوز مشخص نشده و مسئولان درمانگاه دانشگاه از علت فوت وی ابراز بی‌اطلاعی می‌کنند تا نظر پزشکی قانونی در این زمینه اعلام شود.

موسوی گفت: دانشجوی فوت شده دانشجوی رشته روابط بین‌الملل دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران بوده است.

منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه