کد خبر : 523617

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵ زمان : ۱۸:۱۲

فریدون معینی: از لحاظ استعداد در شرایط خوبی هستیم

برنا : فریدون معینی، سرپرست کمیته جوانان گفت: در این دوره  مباحثی چون توسعه فوتبال جوانان در ژاپن، آکادمی JFA، سیاست های بنیادی JFA، موارد مربوط به فعالیتهای مختلف به صورت تئوری و عملی در رده سنی زیر ۱۲ سال، زیر ۱۵ سال و زیر ۱۸ سال، مشاهده و آنالیز بازی دو تیم شونان – […]

برنا : فریدون معینی، سرپرست کمیته جوانان گفت: در این دوره  مباحثی چون توسعه فوتبال جوانان در ژاپن، آکادمی JFA، سیاست های بنیادی JFA، موارد مربوط به فعالیتهای مختلف به صورت تئوری و عملی در رده سنی زیر ۱۲ سال، زیر ۱۵ سال و زیر ۱۸ سال، مشاهده و آنالیز بازی دو تیم شونان – ویزبل کوب و کیوتو -اوساکا در لیگ این کشور، تشکیل کارگروه و ارائه نتیجه آنالیز برنامه ها، ارائه ویژن کشورها در مورد توسعه جوانان، فعالیتهای مربیگری در بحث حمله و دفاع مطرح شد و مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: در این دوره علاوه بر آشنایی با برنامه های درازمدت فدراسیون فوتبال ژاپن در بحث مربیگری، از اطلاعات و دانش به روز شرکت کنندگان استفاده کردیم. در واقع متودلوژی یادگیری و نحوه برقرار کردن ارتباط با نسل جوان در آموزش با فوتبال پایه از مهمترین نکته مطرح شده در این دوره بین المللی بود.
سرپرست کمیته جوانان در پایان گفت: تمامی موارد و اطلاعات در این دوره را جمع بندی کرده و در اختیار مربیان و مدرسان خواهیم گذاشت تا بهترین استفاده را ببرند. ایران از لحاظ استعداد و درک فوتبال هیچ مشکلی نداشته و در شرایط خوبی قرار دارد اما از لحاظ سخت افزاری و آموزش همه گیر با مشکل روبه رو هستیم که امیدوارم با رفع این مشکلات، بستر رشد و توسعه در فوتبال پایه و در مجموع فوتبال کشور را فراهم کنیم و در نهایت شاهد موفقیت این رشته باشیم.
ارسال دیدگاه