کد خبر : 5220

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴ زمان : ۷:۰۰

فریاد داعش در تکریت: یاری‌کنندگان کجا هستند!

تعدادی از عناصر تروریستی داعش که در محاصره ارتش عراق و نیروهای بسیج مردمی قرار دارند، فریاد کمک سر دادند. به گزارش شبکه خبر، عناصر تروریستی داعش که خود را درمقابله با نیروهای ارتش و بسیج مردمی درتکریت ناتوان دیدند، فریاد؛«ای مسلمانان به یاری ما بشتابید» سردادند.این فریاد درحالی سرداده می شود که هیچ پاسخی […]

تعدادی از عناصر تروریستی داعش که در محاصره ارتش عراق و نیروهای بسیج مردمی قرار دارند، فریاد کمک سر دادند.

به گزارش شبکه خبر، عناصر تروریستی داعش که خود را درمقابله با نیروهای ارتش و بسیج مردمی درتکریت ناتوان دیدند، فریاد؛«ای مسلمانان به یاری ما بشتابید» سردادند.این فریاد درحالی سرداده می شود که هیچ پاسخی به آن داده نمی شود و تنها با گلوله ارتش و نیروهای مردمی (الحشد الشعبی) به فریاد کمک داعش پاسخ داده می شود. در این گزارش آمده است که ناصر الخلافه، یکی از عناصر تکفیری داعش در بیانیه‌ای با نوشت عبارت « اغیثونا یا مسلمین» به شکست این گروه تکفیری تروریستی در شهر تکریت استان صلاح الدین اعتراف کرده است.

ناصر الخلافه در صفحه توئیترخود اعلام کرد که« ایران درتکریت هرکاری بخواهد، انجام می دهد و ما درمعرض حملات سنگین شبه نظامیان مجهز به سلاح‌های مرگبار و پیشرفته قرار داریم. چرا سکوت می کنید؟».

این عنصر تکفیری داعش در ادامه نوشت:«یاری‌کنندگان کجا هستند؟ چرا دربرابراین حملات ساکت هستند؟ چرا تکریت را همچون لقمه‌ای دراختیار نیروهای عراقی قرار دادند؟». عملیات ارتش و نیروهای مردمی عراق برای آزادسازی استان صلاح الدین از روز یکشنبه هفته جاری آغاز شده است و تاکنون ارتش پیشروی‌های چشمگیری در مناطق مختلف این استان از جمله شهر تکریت و سامراء داشته است.

شهر تکریت، مرکز استان صلاح‌الدین عراق در ۱۴۰ کیلومتری شمال غربی بغداد و بر کرانه رود دجله قرار دارد که قبل از حمله داعش، نزدیک به ۳۰۰ هزار نفر جمعیت داشت.

.

منبع : شبکه خبر

ارسال دیدگاه