کد خبر : 526979

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ زمان : ۲۰:۰۰

فرگوسن باز هم از کارلوس کروش نوشت

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، کتاب جدید سرالکس فرگوسن با نام «رهبری» که امروز (سه‌شنبه) وارد بازار می‌شود ابعاد جدیدی از دوران مربیگری‌ او که در ۲۶ سال مربیگری‌اش در منچستریونایتد ۳۸ جام مختلف را برای این تیم به ارمغان آورد، نشان می‌دهد. سرالکس در کتاب جدیدش همانند کتاب شرح حال خود بار […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، کتاب جدید سرالکس فرگوسن با نام «رهبری» که امروز (سه‌شنبه) وارد بازار می‌شود ابعاد جدیدی از دوران مربیگری‌ او که در ۲۶ سال مربیگری‌اش در منچستریونایتد ۳۸ جام مختلف را برای این تیم به ارمغان آورد، نشان می‌دهد.

13 10 25 193141potd ferguson book 2713497k فرگوسن باز هم از کارلوس کروش نوشت

سرالکس در کتاب جدیدش همانند کتاب شرح حال خود بار دیگر به تمجید از کارلوس کروش، دستیار سابقش و سرمربی فعلی تیم ملی ایران پرداخته است. نشریه «گاردین» انگلیس با استناد به کتاب جدید فرگوسن نوشت: تحسین فرگوسن از کروش پرتغالی که در دو مقطع به عنوان دستیار او در منچستریونایتد (۲۰۰۲ تا ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۸) فعالیت کرد، آشکار است.

در ادامه گزارش «گاردین» آمده است: بازیکنانی که به تمرینات سخت کروش معترض بودند و اعتقاد داشتند این تمرینات باید سبک‌تر شود، اعتبار و نمایش خود در دیدار مقابل بارسلونا در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۰۸ را مدیون تمرینات مشقت‌بار این مربی پرتغالی بودند، مربی‌ای که فرگوسن می‌خواست کاندیدای جانشینی او باشد.

در پایان گزارش «گاردین» آمده  است: در دو قسمت مجزای کتاب، فرگوسن گفته کروش می‌توانست جانشین او در منچستریونایتد باشد ولی کارلوس تصمیم گرفت به رئال‌مادرید برود و پس از آن هم هدایت تیم ملی فوتبال پرتغال را برعهده گرفت. گاردین البته از این تصمیمات به‌عنوان فاجعه یاد کرده است.

منبع : خبرگزاری بین‌المللی تسنیم
ارسال دیدگاه