کد خبر : 525563

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰ زمان : ۶:۰۰

فرود هواپیما بدون چرخ در مهرآباد

ملاحسینی کارشناس روابط عمومی فرودگاه مهرآباد در گفت و گو با خبرنگار برنا گفت : ساعت ۱۳ و ۱۰ دقیقه رخ داد ،هواپیما متعلق به شرکت هواپیمایی آر.جی قشم بوده است ، قصد پرواز نداشت . به صورت امتحانی از زمین بلند شد ، مسافری نداشت ،خلبان بعد از اینکه متوجه شد چرخ های جلوی […]

ملاحسینی کارشناس روابط عمومی فرودگاه مهرآباد در گفت و گو با خبرنگار برنا گفت : ساعت ۱۳ و ۱۰ دقیقه رخ داد ،هواپیما متعلق به شرکت هواپیمایی آر.جی قشم بوده است ، قصد پرواز نداشت . به صورت امتحانی از زمین بلند شد ، مسافری نداشت ،خلبان بعد از اینکه متوجه شد چرخ های جلوی هواپیما نقص فنی دارند ،همان لحظه فرود آمد و بدنه هواپیما با باند برخورد کرد .

وی با تاکید براینکه این هواپیما مسافرنداشت افزود : از همان لحظه تمامی پروازهای فرودگاه در ساعت تعیین شده خود انجام گرفت و هیچ خللی در خط پروازی ایجاد نشد و باند باز است.

برپایه این گزارش اظهارات ملاحسینی در حالی مطرح شد که شاهدان مدعی هستند :باند اصلی فرودگاه مهرآباد بعد از این اتفاق به مدت یک ساعت بسته شد و بر اساس آخرین اطلاعات به دست آمده از اداره مراقبت پرواز فرودگاه مهرآباد این هواپیما از باند خارج شده است.

منبع : خبرگزاری برنا
ارسال دیدگاه