کد خبر : 523831

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۹ زمان : ۰:۰۰

فراگیر شدن امر به معروف و نهی از منکر در گرو میزان توجه والدین است

ایرنا : علی اکبر ورمقانی روز پنج شنبه در جسله ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سقز افزود: تمامی والدین باید ابتدا به اجرای این فریضه در کانون خانواده توجه کنند و به آن پایبند باشند تا اجرای آن در جامعه آسانتر شود. قائم مقام ستاد احیای امر به معروف ونهی از […]

ایرنا : علی اکبر ورمقانی روز پنج شنبه در جسله ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سقز افزود: تمامی والدین باید ابتدا به اجرای این فریضه در کانون خانواده توجه کنند و به آن پایبند باشند تا اجرای آن در جامعه آسانتر شود.
قائم مقام ستاد احیای امر به معروف ونهی از منکر سقز خواستار استفاده از تمام ظرفیت ها برای ترویج معروفات شد و اضافه کرد: افراد صاحب نفوذ در اجتماع و بازار، نخبگان، صاحبان افکار، امامان جمعه و جماعت باید بیشتر پیرامون اهمیت این فریضه برای اقشار مختلف مردم صحبت کنند.
وی با عنوان اینکه بی شک در هر جامعه ای مواردی از منکرات رخ خواهد داد، تاکید کرد: باید تمامی مردم بحث تذکر لسانی به عنوان یک وظیفه همگانی را در این مورد توجه داشته باشند.
سردار ذبیح الله مالکی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سقز و دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان هم با تشریح بخشی از اقدامات اعلام کرد: در آینده نزدیک کارگاه های آموزشی بیشتری برای خانواده ها پیرامون آگاه سازی خطرات فضای مجازی و برخی از کانال های ماهواره ای و همایش عفاف و حجاب برگزار خواهد شد.
حمایت قضایی از آمران معروف و ناهیان از منکر، پخش اذان نماز ظهر در ادارات، عدم پوشش شبکه های صداوسیما در روستاهای شهرستان، احصای معروفات و منکرات در سطح شهرستان و یادآوری آنها از طریق نصب پلاکارد و تابلو در پارک ها از مواردی بود که در ادامه این جلسه مطرح شد.
سقز در ۱۹۰ کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.

ارسال دیدگاه