کد خبر : 308843

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴ زمان : ۱۸:۲۴

فرار دختر از خانه

چندی قبل زنی با مراجعه به پلیس آگاهی در شکایتی عنوان کرد دختر ۱۷ ساله او از خانه فرار کرده است. با مطرح شدن شکایت است مأموران تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند و یک هفته بعد موفق به شناسایی این دختر در یک منزل اجاره‌ای در اطراف کرج شدند. با دستگیری این […]

چندی قبل زنی با مراجعه به پلیس آگاهی در شکایتی عنوان کرد دختر ۱۷ ساله او از خانه فرار کرده است. با مطرح شدن شکایت است مأموران تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند و یک هفته بعد موفق به شناسایی این دختر در یک منزل اجاره‌ای در اطراف کرج شدند.

با دستگیری این دختر که مرجان نام دارد وی اعتراف کرد، به تحریک یکی از دوستانش با جوانی به نام حمید آشنا شده و سپس به درخواست وی از خانه فرار کرده است.

همان روز مرجان به خانواده‌اش تحویل داده شد اما چند روز بعد زن شاکی بار دیگر با مراجعه به شعبه هفتم بازپرسی در شکایت عنوان کرد، دخترش نیمه شب ۳٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان پول برداشته و سرقت کرده و متواری شده است.

مأموران با تحقیقاتی که انجام دادند متوجه شدند مرجان همراه جوانی در یکی از شهرهای مرزی کشور مخفی شده است

با صدور نیابت قضایی مأموران با عزیمت به شهر مذکور دختر جوان را شناسایی و دستگیر کردند. مرجان در تحقیقات مقدماتی گفت: در مرحله اول فرار از خانه پس از آشنایی با حمید این فرصت فراهم شد که با یکی از دوستان او به نام رضا آشنا شوم و نیز از من خواستند و همراه او به خارج از کشور بروم چون پول نداشتن نقشه کشیدم پلیس مرا دستگیر کند و زمانی که تحویل خانواده‌ام داده شدم پول سرقت کنم. پس چند روز پول‌های برادرم را که می‌خواست خودرو بخرد دزدیدم و با رضا همراه شدم اما او با گرفتن پول به بهانه آنکه قصد دارد مرا از مرز خارج کند مرا بدون پول در این محل رها کرد و گریخت.

تلاش برای دستگیری رضا ادامه دارد…

ارسال دیدگاه