کد خبر : 529609

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۴ زمان : ۲۰:۰۰

فدراسیون فهرست خاکپور را دستکاری کرد

دستکاری اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم فوتبال المپیک در سایت فدراسیون فوتبال، حواشی بسیاری را برای این تیم و محمد خاکپور ایجاد کرده است. در حالی که روز گذشته ساعت ۱۲:۴۲ دقیقه اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی امید جهت شرکت در اردوی امارات از سوی محمد خاکپور اعلام شد، اما گویا […]

دستکاری اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم فوتبال المپیک در سایت فدراسیون فوتبال، حواشی بسیاری را برای این تیم و محمد خاکپور ایجاد کرده است.
در حالی که روز گذشته ساعت ۱۲:۴۲ دقیقه اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی امید جهت شرکت در اردوی امارات از سوی محمد خاکپور اعلام شد، اما گویا لیست منتشر شده در سایت فدراسیون فوتبال آن لیستی نبوده که محمد خاکپور به فدراسیون فوتبال ارسال کرده است.
نکته جالب این است که در لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی امید نام ۲۷ بازیکن به چشم می‌خورد که در این بین محمدرضا اخباری، میلاد محمدی و علی کریمی نیز از بازیکنان دعوت شده به اردوی امارات هستند.
اما در لیست منتشر شده در سایت فدراسیون فوتبال جمله‌ای به لیست خاکپور اضافه شده که در متن ایمیل ارسالی توسط سرمربی تیم امید ایران دیده نمی‌شود. علاوه بر این نام علی کریمی در لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی امید به چشم می‌خورد در حالی که این بازیکن به اردوی تیم ملی بزرگسالان برای دو دیدار پیش‌رو مقابل تیم‌های ملی ترکمنستان و گوام دعوت نشده است، اما در خبر منتشر شده در سایت فدراسیون فوتبال آمده است که محمدرضا اخباری، میلاد محمدی و علی کریمی با توجه به اولویت تیم ملی بزرگسالان و اهمیت دیدار‌های رسمی در لیست خاکپور قرار نگرفتند.
نکته قابل تامل درباره‌ی لیست منتشر شده تیم امید در سایت فدراسیون فوتبال این است که خاکپور تنها اسامی بازیکنان را به فدراسیون فوتبال ارسال کرده است و نامی از باشگاه‌های آنها به میان نیامده اما در خبر منتشر شده در سایت فدراسیون علاوه بر اسامی بازیکنان نام باشگاه‌های آن نیز به چشم می‌خورد که چند مورد آن نیز به اشتباه ذکر شده است.
برهمین اساس برخی رسانه‌ها به خاکپور خرده گرفته‌اند چگونه سرمربی تیم امید که باشگاه‌های بازیکنان خود را به درستی نمی‌داند داعیه صعود به المپیک را دارد.
این موضوع که باعث رنجش سرمربی تیم امید فوتبال شده به دلیل دستکاری در متن ارسالی او به فدارسیون فوتبال است.
محمد خاکپور ۲۷ بازیکن را بدون ذکر نام باشگاه آنها به تیم امید دعوت کرده است و در ذیل آن آمده است: چنانچه هر یک از نفرات دعوت شده در تیم بزرگسالان اعلام شوند اولویت با تیم بزرگسالان است اما در متن خبری که در سایت فدراسیون منتشر شده آورده که سرمربی تیم ملی امید از ۲۴ بازیکن جهت شرکت در این اردو دعوت کرده است.
علاوه بر این نام بازیکنانی همچون محمدرضا اخباری، میلاد محمدی و علی کریمی را از این لیست حذف و عنوان شده است که با توجه به اولویت تیم بزرگسالان، این بازیکنان در لیست محمد خاکپور قرار نگرفتند.
حدود هشت ساعت بعد فهرست ۲۶ نفره بازیکنان تیم ملی ایران برای دو دیدار بین تیم‌های ترکمنستان و گوام منتشر شد. هرچند در این لیست بازیکنانی همچون محمدرضا اخباری و میلاد محمدی به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند اما نامی از علی کریمی به چشم نمی‌خورد بنابراین جای سوال است که چگونه این جمله به خبر منتشر شده در متن محمد خاکپور که بر روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفته اضافه شده است؟
در ذیل تصاویر مربوط به متن امضا شده خاکپور در مورد اسامی ۲۷ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی امید، ایمیل ارسالی توسط او به فدراسیون فوتبال، اسامی منتشر شده تیم امید بر روی خروجی سایت فدراسیون و اسامی منتشر شده تیم ملی بزرگسالان در سایت فدراسیون فوتبال آورده شده است.
منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا )
ارسال دیدگاه