کد خبر : 524699

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۶ زمان : ۴:۰۰

فتوای عجیب برای مردانی که همسر زشت دارند

در روزهای اخیر فتوای جنجالی در شبکه‌های اجتماعی از یک مفتی اهل کشور مغرب در حال انتشار است که بیان کرده مصرف ماده مخدر موسوم به “کانابیس” برای مردانی که همسرشان زیبا نباشد، حلال است. بر پایه این گزارش، در این فتوا آمده برای آنکه حسن معاشرت میان چنین مردانی با همسرانشان ایجاد گردد، می‌توانند […]

در روزهای اخیر فتوای جنجالی در شبکه‌های اجتماعی از یک مفتی اهل کشور مغرب در حال انتشار است که بیان کرده مصرف ماده مخدر موسوم به “کانابیس” برای مردانی که همسرشان زیبا نباشد، حلال است.
بر پایه این گزارش، در این فتوا آمده برای آنکه حسن معاشرت میان چنین مردانی با همسرانشان ایجاد گردد، می‌توانند از این ماده مخدر که نوعی حشیش است استفاده کنند تا بعد از تأثیر آن، همسرشان در چشم آنها زیبا جلوه کند.
این ماده مخدر که حالت روانگردان برای مصرف کننده دارد، ویژه جوانان زیر ۴۰ سال است و باید عصرها به‌مدت نیم ساعت و نه بیشتر مصرف کنند!
لازم به ذکر است این فتوا به‌صورت گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده ولی منابع دینی در کشورهای عربی ادعا می‌کنند هنوز از منسوب بودن این فتوا به مفتی مغربی اطمینان حاصل نشده است.
خاطرنشان می‌شود با توجه به بالا رفتن آمار طلاق در کشورهای عربی در پی فتواهای بی‌پایه و اساس، مقامات عرب تصمیم دارند تا با به‌کارگیری روشهایی این پدیده را کمرنگ کنند.
در کشورهای عربی طلاق دادن زن به‌بهانه‌های زیادی از طریق تلفن و بدون هیچ گونه نیاز به مراجعه به حاکم شرع و قانون صورت می‌گیرد، مسئله‌ای که باعث شده آمار طلاق در این کشورها به رتبه یک‌رقمی نسبت به کشورهای جهان برسد.

منبع : پایگاه خبری تحلیلی شریان
ارسال دیدگاه