کد خبر : 525075

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱ زمان : ۱۸:۰۰

«فاتح ۳۱۳» اسرائیل را به وحشت انداخت

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، مقام های امنیتی رژیم صهیونیستی هشدار می‌دهند که موشک‌های جدید سطح به سطح ایران که امروز شنبه رونمایی شد، قادر خواهد بود تا هر نقطه از سرزمین‌های اشغالی فلسطین را هدف قرار دهد. به نقل از تایمز اسرائیل، مقام های امنیتی رژیم صهیونیستی نگرانی خود را نسبت به […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، مقام های امنیتی رژیم صهیونیستی هشدار می‌دهند که موشک‌های جدید سطح به سطح ایران که امروز شنبه رونمایی شد، قادر خواهد بود تا هر نقطه از سرزمین‌های اشغالی فلسطین را هدف قرار دهد.
به نقل از تایمز اسرائیل، مقام های امنیتی رژیم صهیونیستی نگرانی خود را نسبت به این مساله ابراز کرده اند که موشک های دوربرد جدید ایران می تواند در اختیار حزب الله لبنان قرار گیرد.
منابع امنیتی رژیم صهیونیستی تاکید کردند که این موشک جدید ایران اگر در نزدیکی مرز مستقر شود، می تواند سلاح قدرتمندی برای حزب الله لبنان باشد و می تواند هر نقطه ای در سرزمین های اشغالی را هدف قرار دهد.
فاتح ۳۱۳ نمونه ارتقا یافته سری موشک‌های فاتح ۱۱۰ و از کلاس موشک‌های فاتح است. برد این موشک، طبق اعلام وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ۵۰۰  کیلومتر بوده و برای اولین بار، ایران در تولید موشک‌هایش از “سوخت جامد مرکب” استفاده کرده و عملا انحصار تولید این نوع از سوخت‌ها را شکسته است.
منبع : خبرگزاری بین‌المللی تسنیم
ارسال دیدگاه