کد خبر : 2346

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳ زمان : ۷:۰۰

عنکبوت سیاه گریه کرد

در شهر بزرگی مثل تهران که بزرگ‌ترین تفریح‌گاه‌ها . مراکز فرهنگی و هنری را داراست، خطرات بزرگی هم در کمین انسان‌ها نشسته است که اگر دقت و هوشیاری به خرج ندهیم، دچار دردسر خواهیم شد. به دنبال شکایت‌های مختلف مردم در خصوص اغفال دختران و زنان و فعالیت یک باند از قاچاقچیان در ارتباط با […]

در شهر بزرگی مثل تهران که بزرگ‌ترین تفریح‌گاه‌ها . مراکز فرهنگی و هنری را داراست، خطرات بزرگی هم در کمین انسان‌ها نشسته است که اگر دقت و هوشیاری به خرج ندهیم، دچار دردسر خواهیم شد.

به دنبال شکایت‌های مختلف مردم در خصوص اغفال دختران و زنان و فعالیت یک باند از قاچاقچیان در ارتباط با مواد مخدر، مأموران مرکز اجرایی سپاه ناحیه شرق تهران با تحقیقات گسترده به این نتیجه رسیدند که سرکرده این باند زنی است که هویت‌های گوناگونی دارد و به عنکبوت سیاه معروف است. در ادامه تحقیقات مشخص شد این زن که نام اصلی‌اش مهین است ابتدا به بهانه های مختلف با زنان و دختران ارتباط برقرار می‌کرده و پس از معتادکردن آنها، این افراد را به مخفی‌گاههای خود منتقل می‌کرده است.

مأموران با دریافت دستور قضایی چندین مخفیگاه را که به مرکز فساد تبدیل شده بود شناسایی و پس از بازرسی این محلها تعدادی زن و مرد را دستگیر کردند.

با تحقیق از این متهمان، آخرین مخفیگاه این گروه در یکی از محله های جنوبی تهران شناسایی شد . مأموران موفق شدند مهین را دستگیر کنند. در بازرسی از این محل مقداری هم مشروبات الکلی کشف شد.

وقتی مهین مقابل میز قاضی پرونده محمدعرفان قرار گرفت، شروع به گریستن کرد و با ابراز ندامت از رفتارهای گذشته خود، از دادگاه خواست تا او را ببخشد.

گفتنی است او در دادگاه به موارد تازه ای اعتراف کرد که تحقیق درباره صحت و سقم آنها ادامه دارد.

ارسال دیدگاه