کد خبر : 3720

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۶ زمان : ۹:۴۹

علی مطهری عبرت بگیرد

به گزارش افکارنیوز، پرویز سروری قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در واکنش به اظهارات علی مطهری در حمایت از سران فتنه گفت: متأسفانه آقای مطهری حرکتی را انجام می‌دهند که شأن مجلس را رعایت نمی‌کنند، زیرا مجلس باید مسائل و مشکلات را اولیت‌بندی کند و طرح مسائل حاشیه‌ای مجلس را از مسیر اصلی خارج […]

به گزارش افکارنیوز، پرویز سروری قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در واکنش به اظهارات علی مطهری در حمایت از سران فتنه گفت: متأسفانه آقای مطهری حرکتی را انجام می‌دهند که شأن مجلس را رعایت نمی‌کنند، زیرا مجلس باید مسائل و مشکلات را اولیت‌بندی کند و طرح مسائل حاشیه‌ای مجلس را از مسیر اصلی خارج می‌کند و باعث می‌شود اولویت مهمی مانند مشکلات مردم در زمینه اقتصاد و معیشت به اولویت‌های بعدی تبدیل شود.
وی با تأکید بر اینکه مشکلات مردم در زمینه اقتصاد و معشیت است، اظهار داشت: مردم توقع دارند اولویت نمایندگان مجلس شورای اسلامی تلاش برای رفع مشکلات معیشتی باشد و نمایندگان از طرح موضوعاتی که جامعه را به چالش می‌کشید خودداری کنند.

قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با بیان اینکه مسئله حصر سران فتنه در یک چارچوب و روند قانونی شکل گرفته است و در حوزه اختیارات آقای مطهری نیست، تصریح کرد: مصوبه شورای عالی امنیت ملی در رابطه با حصر سران فتنه با امنیت ملی گره خورده است، همانطور که شورای عالی امنیت ملی حصر آقای منتظری را جایز دانست، در رابطه با حصر سران فتنه نیز چنین مصوبه‌ای را تصویب کرده است ولی هر مقدار نظام با صبر و متانت برخورد کرد، آنها از این رأفت نظام سوء استفاده کرده و نظام هم برای جلوگیری از خسارت‌های بزرگ به مردم سران فتنه را حصر کرد.
سروری با بیان اینکه آقای مطهری هر از گاهی با ورود به این بحث مجلس را با چالش مواجه می‌کند، گفت: من به آقای مطهری پیشنهاد می‌کنم جستجویی کنند ببینند چه رسانه‌ها و اشخاصی از این بخش نطق وی پشتبانی‌ و حمایت کرده‌اند.
وی با اشاره به بخش‌های ابتدایی نطق علی مطهری گفت: بخش ابتدایی صحبت‌های آقای مطهری که به حق هم مطرح شده بود مورد توجه قرار نگرفت ولی وی در جایی که وارد مسئله چالش با نظام می‌شود در متن خبرهای اصلی رسانه‌های ضدانقلاب قرار می‌گیرد. حال سئوال اینجاست که چرا دشمنان انقلاب فقط بخش دوم اظهارات آقای مطهری را مورد توجه قرار می‌دهند؟ در صورتی که آقای مطهری باید از اعتبار پدرشان صیانت کنند و توجه داشته باشند که امام (ره) فرمودند حفظ نظام اوجب واجبات است.

ارسال دیدگاه