کد خبر : 4173

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۷ زمان : ۷:۲۲

علی دایی پرسپولیس را نمی خواهد

به گزارش افکارنیوز، علی دایی سرمربی سابق پرسپولیس در این روزها که ماجرای خرید و واگذاری سهام باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس حسابی داغ است، سیاست سکوت را در پیش گرفته و خود را مانند بسیاری از اهالی فوتبال، وارد این وادی نمی‌کند. دايي كه بهتر از هركسي مي‌داند سرمايه‌گذاري بخش خصوصي در امر خريد باشگاه […]

به گزارش افکارنیوز، علی دایی سرمربی سابق پرسپولیس در این روزها که ماجرای خرید و واگذاری سهام باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس حسابی داغ است، سیاست سکوت را در پیش گرفته و خود را مانند بسیاری از اهالی فوتبال، وارد این وادی نمی‌کند.

دايي كه بهتر از هركسي مي‌داند سرمايه‌گذاري بخش خصوصي در امر خريد باشگاه پرسپوليس در اين سال‌ها هرگز جواب منطقي (از نگاه اقتصاددانان) نداشته، تا به حال حرفي از خريد سهام به زبان نياورده و حرفه‌اي‌تر از اين حرف‌‌هاست كه بخواهد با اين كار، به دنبال جوسازي و فضاسازي باشد. دايي با اينكه در رسانه‌ها، منتقدان زيادي دارد اما محبوبيت او در بين هواداران و اهالي فوتبال قابل تأمل است. دايي مي‌داند به جاي مديريت باشگاه پرسپوليس كه همواره در تمام اين سال‌ها با فراز و نشيب‌هايي همراه بود، مي‌تواند جايگاه فني خود را حفظ كرده و به جاي حضور در بازي‌هاي مديريتي و از دست دادن پولش، به فكر بازگشت به نيمكت پرسپوليس باشد. البته با توجه به محبوبيتي كه دارد، اصلاً بعيد نيست به زودي سرمربيگري را به او پيشنهاد دهند. شايد اين موضوع، دليل مهمي باشد كه علي دايي دور ايستاده و مشغول تماشا و رصد پروسه خريد سهام پرسپوليس است.

ارسال دیدگاه