کد خبر : 526054

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ زمان : ۱۸:۰۰

علی دایی علت اصلی عدم حضورش در تیم ستاره‌ها را فاش کرد

به گزارش تازه‌های جهان ، با گذشت چند روز از برگزاری بازی بزرگ ستاره ها که تمام اخبار و رویدادهای فوتبال ما را تحت پوشش قرار داده، بحث اصلی جدا از درگیری خداداد و فرهاد، غیبت علی دایی در این بازی است. مخالفان دایی می گویند شهریار تنها به این دلیل در بازی ستاره ها […]

به گزارش تازه‌های جهان ، با گذشت چند روز از برگزاری بازی بزرگ ستاره ها که تمام اخبار و رویدادهای فوتبال ما را تحت پوشش قرار داده، بحث اصلی جدا از درگیری خداداد و فرهاد، غیبت علی دایی در این بازی است.

مخالفان دایی می گویند شهریار تنها به این دلیل در بازی ستاره ها شرکت نکرد که علی کریمی به این بازی دعوت شده بود و علی پروین هم احمدرضا عابدزاده را به عنوان کاپیتان معرفی کرده بود.

اما موافقان دایی معتقدند علی دو دلیل موجه برای غیبت خود داشت… یکی این که دچار کشیدگی عضله بود و دیگری این که همزمان با بازی باید در اردوی تیم باشگاهی اش (صبا) در اردبیل شرکت می کرد اما دایی دیروز در یک محفل خصوصی حرف هایی زد که نه به ادعای مخالفانش شباهت داشت و نه به توجیه موافقانش!

دایی گفت: «هیچ کس به صورت رسمی برای این بازی از من دعوت نکرد. این که یک نفر در رسانه ها بگوید چه خوب می شود دایی هم بیاید که نمی شود دعوت؟ یک نفر با من تماس نگرفت حتی ساعت بازی را بگوید و بعد بپرسد می آیی یا نه؟ فقط محمدرضا مهدوی، بازیکن تیم ستاره ها که با باشگاه هنرمندان در ارتباط است و برای این تیم بازی می کند، با من تلفنی صحبت کرد. معلوم است من بدون دعوت جایی نمی روم.»

جالب است بدانید شایعه شده پروین از لج دایی که دعوت او را رد کرد، محمد مایلی کهن را هم به این بازی فرا خواند.

منبع : جام نیوز
ارسال دیدگاه