کد خبر : 508225

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱ زمان : ۱۳:۰۰

علائم و اشکال عجیب روی زمین برای چیست؟

اگر با هواپیما از روی صحرایی به نام ناز کار در کشور پرو پرواز کنید، حین پرواز علائم و اشکال عجیبی را در روی زمین مشاهده می‌کنید که ۱۰۰۰ سال قبل بر روی زمین نقش شده است. این اشکال تصاویری از خزندگان، پرندگان، حیوانات و گروه‌ها هستند که توسط سرخ‌پوستان ناز کار رسم شده است. […]

اگر با هواپیما از روی صحرایی به نام ناز کار در کشور پرو پرواز کنید، حین پرواز علائم و اشکال عجیبی را در روی زمین مشاهده می‌کنید که ۱۰۰۰ سال قبل بر روی زمین نقش شده است. این اشکال تصاویری از خزندگان، پرندگان، حیوانات و گروه‌ها هستند که توسط سرخ‌پوستان ناز کار رسم شده است. برخی از این اشکال به شکل مربع و مثلث یا خط‌هایی مستقیم به طول ۷ کیلومتر هستند. برخی از محققان بر این باور هستند که این اشکال تقویم‌های نجومی هستند که برای محاسبه تاریخ کشت محصولات کشاورزی یا حفر رودخانه مورد استفاده قرار گرفته است. اما از آنجا که این علایم تنها از آسمان قابل دیدن هستند، برخی اعتقاد دارند که این‌ها علائمی برای ارتباط با موجودات فضایی هستند.

آیا می‌دانید ۱ گاو را می‌توانید مجبور به بالا رفتن از پله‌ها بکنید اما هیچ وقت نمی‌توانید آن را مجبور کرد که از پله‌ها پایین بیاید؟

نیل آمسترانگ نخستین قدم را با پای چپ بر روی کره ماه گذشت.

ارسال دیدگاه