کد خبر : 526199

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۰ زمان : ۴:۰۰

عراقچی با فرزندش به برنامه «عموپورنگ» رفت

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، معاون وزیر امور خارجه – به همراه فرزند خود در فضایی صمیمانه و با نشاط از مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل» شبکه دو سیما بازدید کرد. برنامه «عموپورنگ» این روزها با عنوان «محله گل و بلبل» پخش می‌شود. این برنامه روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۸ […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، معاون وزیر امور خارجه – به همراه فرزند خود در فضایی صمیمانه و با نشاط از مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل» شبکه دو سیما بازدید کرد.

برنامه «عموپورنگ» این روزها با عنوان «محله گل و بلبل» پخش می‌شود.

این برنامه روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه روی آنتن می‌رود و بازپخش آن روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت ۱۵ خواهد بود.

این برنامه کودکان و نوجوانان را با خود به یک محله خیالی می برد و در قالب داستان نکات آموزشی مانند احترام به طبیعت و محیط زیست، بهداشت فردی، افراط در استفاده از بازی‌های رایانه‌ای، احترام به خط سفید و آموزش‌های اخلاقی و شهروندی را یادآور می‌شود.

داریوش فرضیایی،‌ بهنوش بختیاری،‌ نادر سلیمانی، حدیث فولادوند،‌ امیر نوری،‌ امیرمحمد متقیان،‌ امیر سهیلی، نعیمه نظام دوست، ابراهیم شفیعی،‌ آرش میراحمدی، عرفان برزین و حمید کاشانی در «محله گل و بلبل» نقش‌آفرینی می‌کنند.

 عراقچی با فرزندش به برنامه «عموپورنگ» رفت

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا )
ارسال دیدگاه