کد خبر : 375855

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۶ زمان : ۸:۲۰

عابدزاده چگونه پرسپولیسی شد؟

احمدرضا عابدزاده دروازه‌بان سابق تیم‌های استقلال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران در دیدار ایران و تایوان در مقدماتی جام جهانی سال ۱۹۹۴ دچار ۱ مصدومیت شدید شد و تقریباً ۱ سال و نیم از فوتبال دور بود. به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان؛ تیم ملی ایران در روز چهارم تیرماه سال ۱۳۷۲ در ورزشگاه […]

احمدرضا عابدزاده دروازه‌بان سابق تیم‌های استقلال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران در دیدار ایران و تایوان در مقدماتی جام جهانی سال ۱۹۹۴ دچار ۱ مصدومیت شدید شد و تقریباً ۱ سال و نیم از فوتبال دور بود.
به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان؛ تیم ملی ایران در روز چهارم تیرماه سال ۱۳۷۲ در ورزشگاه بزرگ آزادی میزبان تیم ملی فوتبال تایوان بود و در این مسابقه با ۶ گل به برتری رسید. ولی ۱ حادثه مهم در این مسابقه رخ داد و آن مصدومیت احمدرضا عابدزاده در برخورد با مهاجم تیم ملی فوتبال تایوان بود که باعث خارج شدن عابدزاده از زمین مسابقه شد. احمدرضا درمان زانوی آسیب دیده‌اش را در تهران آغاز کرد اما به شدت نیاز به امکانات تخصصی بود که در تهران وجود نداشت. احمدرضا که دروازه‌بان تیم سپاهان بود که هم تیم سپاهان و هم فدراسیون فوتبال برای اعزام او به خارج از کشور کاری انجام نداده تا امیر عابدینی مدیرعامل جدید آن زمان باشگاه پرسپولیس در آن زمان او را راهی کشور آلمان کرد و احمدرضا عابدزاده مورد درمان قرار گرفت.
بعد از باگزشت عابدزاده به کشور، پیراهن پرسپولیس را به تن کرد. این مصدومیت باعث شد تا او ۱ سال و نیم از فوتبال دور باشد اگرچه بعد از بازگشت بلافاصله بعد از مدتی کوتاه به خاطر جنجال‌های دربی محروم شد.
عابدزاده از ابتدای سال ۱۳۷۲ به سپاهان پیوسته بود و در زمان مصدومیت بازیکن سپاهان بود و بنابراین انتقال او از سپاهان و پرسپولیس بود نه از استقلال.

ارسال دیدگاه