کد خبر : 5662

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ زمان : ۷:۴۸

ظریف صفحه اینستاگرام ندارد

در حالی در روزهای اخیر مذاکرات هسته ای میان ایران و گروه (۵+۱) به لحظات حساس خود نزدیک می شود که برخی اقدامات تخریبی و مشکوک در حال شکل گیری است. به گزارش «تابناک»  یک منبع آگاه ضمن بیان این موضوع اعلام کرد که به عنوان مثال در روزهای اخیر چند صفحه در اینستاگرام به […]

در حالی در روزهای اخیر مذاکرات هسته ای میان ایران و گروه (۵+۱) به لحظات حساس خود نزدیک می شود که برخی اقدامات تخریبی و مشکوک در حال شکل گیری است.

به گزارش «تابناک»  یک منبع آگاه ضمن بیان این موضوع اعلام کرد که به عنوان مثال در روزهای اخیر چند صفحه در اینستاگرام به نام وزیر امورخارجه کشورمان به وجود آمده است که هیچ ارتباطی با ایشان ندارد.

وی همچنین اضافه کرد؛ اخیرا صفحه مشکوک جدیدی نیز با نام انگلیسی محمد ظریف ایجاد شده که مدعی است به وزیر خارجه کشورمان نزدیک می باشد و نظرات وی را منعکس می کند. حتی این صفحه در اینستاگرام با بعضی از افراد با اسم کوچک تماس گرفته و قصد نزدیک شدن به آنها را داشته است.

این منبع آگاه با تاکید بر اینکه اینگونه حرکات  در این برهه زمانی مشکوک می باشد؛ اعلام کرد که آقای دکتر ظریف وزیر امورخاجه کشورمان هیچ گونه صفحه ای در اینستاگرام ندارد و هرگونه ادعایی در مورد ارتباط یا نزدیکی به ایشان در صفحات اینستاگرام  کذب محض می باشد.

ارسال دیدگاه