کد خبر : 2891

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶ زمان : ۷:۵۸

طولانی ترین خالکوبی دنیا

یک راننده تریلی اسکاتلندی به خاطر علاقه شدیدی که به تریلی ۱۶ چرخ خود داشت تصمیم گرفت تصویر آن را بر پشتش خالکوبی کند، اما این تصور که ابعاد ۴۰ در ۴۰ سانتی‌متر داشت، علاوه بر بزرگی و تخصیص حداقل ده سالعت کار بر روی بدن بیشتر از ۴۰۰ دلار نیز هزینه در پی داشت. […]

یک راننده تریلی اسکاتلندی به خاطر علاقه شدیدی که به تریلی ۱۶ چرخ خود داشت تصمیم گرفت تصویر آن را بر پشتش خالکوبی کند، اما این تصور که ابعاد ۴۰ در ۴۰ سانتی‌متر داشت، علاوه بر بزرگی و تخصیص حداقل ده سالعت کار بر روی بدن بیشتر از ۴۰۰ دلار نیز هزینه در پی داشت. اما جان اسکاتلندی به قدری از کار راضی بود که به هیچ وجه راضی نبود از آن چشم بپوشد. جان معتقد بود از زمانی که تریلی را هرچند با قرض خریداری کرده پشت سر هم به وی کار رجوع می‌شود و او در مدت کم موفق شده علاوه بر بازپرداخت پشت سر هم به وی، بازپرداخت بدهی خود، خانه‌ی کوچکی هم برای خود تهیه کند و این همه را تنها مدیون تریلی ۱۶چرخ خود است.

سرانجام یک خالکوب کهنه کار این خواسته را با ارائه تخفیف ۳۰۰ دلاری به عهده گرفت. عملیات خالکوبی حدود ده ساعت به طول انجامید. و جان پس از اتمام کار مجبور به گرفتن مرخصی از شرکت محل کارش شد.

ارسال دیدگاه