کد خبر : 525660

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱ زمان : ۱۰:۰۰

طنزهای خودمانی: همه سکه‌ها را که با خودش نبرده!

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، تنها فیلمی که می‌توانید صد در صد مطمئن باشید تماشایش را از دست نمی‌دهید، فیلم وداع محصول خانواده هاشمی است. چون لینک و بنر این فیلم کماکان روی صفحه اول سایت روزنامه آرمان، با بزرگ‌ترین ابعاد ممکن قرار دارد! یعنی مخاطبان این سایت و سایر علاقه‌مندان می‌توانند هر […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، تنها فیلمی که می‌توانید صد در صد مطمئن باشید تماشایش را از دست نمی‌دهید، فیلم وداع محصول خانواده هاشمی است. چون لینک و بنر این فیلم کماکان روی صفحه اول سایت روزنامه آرمان، با بزرگ‌ترین ابعاد ممکن قرار دارد! یعنی مخاطبان این سایت و سایر علاقه‌مندان می‌توانند هر روز روزشان را با این فیلم آغاز کنند! احتمالاً این فیلم تا پایان دوره محکومیت مهدی‌شون روی سایت در همان موقعیت خواهد ماند! بالاخره مهدی همه سکه‌ها را که با خودش نبرده!

IMG12483740 طنزهای خودمانی: همه سکه‌ها را که با خودش نبرده!

وزیر صنعت: فروش خودرو کم نشده، بلکه موجودی پارکینگ‌ها افزایش یافته است.

* یعنی اول مرغ بود بعد تخم مرغ !

نعمت‌زاده: کمپین نخریدن خودرو، کار ضد انقلاب است.

* یک باره حکم دهید که تصادف و مرگ با خودروهای داخلی شهادت است!

هاشمی رفسنجانی: حرف‌های عده‌ای برخاسته از کینه است.

* کینه‌هایشان هم خیلی شتری است، به طوری که بعد از گذشت دو سال هنوز تمامی ندارد!

محمدرضا شجریان در وصف هاشمی رفسنجانی آواز می‌خواند!

*  به گزارش یک سایت خبری، شجریان در حال آماده‌سازی یک تصنیف باشکوه با مضمون و محتوایی درباره خدمات و تلاش‌های آیت الله هاشمی رفسنجانی است! در متن این خبر آمده: «استاد بعد از دریافت این پیشنهاد ابتدا کسالت را بهانه کرده و با فروتنی آن را نپذیرفته است اما در ادامه و با توضیح اهمیت این موضوع و «اختصاص بودجه‌‌ای در شأن استاد آواز ایران» الان درحال برنامه‌ریزی برای تهیه ترانه مناسب هستند!»

منبع : روزنامه جوان
ارسال دیدگاه