کد خبر : 527529

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱ زمان : ۱۸:۱۶

ضرغامی: اظهارات هاشمی درباره عضویتم در احزاب سیاسی خلاف واقع است

. به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، چندی پیش بود که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رقیب انتخاباتی محمود احمدی نژاد در جریان انتخابات سال ۸۴  در گفت‌وگویی با یک هفته‌نامه اصلاح طلب اظهار داشته بود «صداوسیما پیش از انتخابات و حتی یک سال قبل از انتخابات ۸۴ دربست در اختیار آن جریان بود. به هر […]

ضرغامی ضرغامی: اظهارات هاشمی درباره عضویتم در احزاب سیاسی خلاف واقع است

.

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، چندی پیش بود که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رقیب انتخاباتی محمود احمدی نژاد در جریان انتخابات سال ۸۴  در گفت‌وگویی با یک هفته‌نامه اصلاح طلب اظهار داشته بود «صداوسیما پیش از انتخابات و حتی یک سال قبل از انتخابات ۸۴ دربست در اختیار آن جریان بود. به هر حال تمام دستاوردهای انقلاب را با آوردن بعضی از آدم‌هایی که بعدها مشخص شد به کدام جریان وابسته هستند، زیر سؤال می‌بردند که در همان ایام و حتی قبل از انتخابات ۸۴ من گفته بودم که صداوسیما به خاطر دستمالی قیصریه را به آتش نکشد. احمدی‌نژاد از گروه ایثارگران بیرون آمد و عضو آنجا بود. رئیس صداوسیما هم عضو آنجا بود. اینها با هم پیمان داشتند و در صداوسیما هم هرچه می‌خواستند، انجام می‌دادند.» ادعایی که باعث شد تا به سراغ عزت‌الله ضرغامی رئیس سابق صداو سیما رفته و پیرامون این مسئله گفت‌وگوی کوتاهی با ایشان داشته باشیم.

ضرغامی که در دوره جدید فعالیت شورای عالی فضای مجازی از سوی مقام معظم رهبری به عنوان یکی از اعضای حقیقی این شورا منصوب شده است در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس ضمن تاکید بر اینکه تاکنون عضو هیچ مجمع حزب و گروهی نبوده و نیست گفت: در این مصاحبه نه تنها اظهارات نادرست است بلکه نتیجه‌گیری و تحلیل آن نیز غلط است.

وی در ادامه با بیان اینکه من هیچگاه عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی نبوده‌ام ادامه داد: تا آنجایی که می‌دانم جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی حداقل در دوره دوم جزو تندترین منتقدین و رادیکال‌ترین گروه‌ها نسبت به رئیس دولت دهم و برخی اطرافیان وی بودند.

رئیس سابق سازمان صداو سیما همچنین تاکید کرد: در دوره من رسانه ملی همواره بر اساس مصالح ملی و سیاست‌های کلی نظام حرکت کرد و هرگز متأثر از گروه‌ها و جریان‌های سیاسی نبود.

ضرغامی در پایان تصریح کرد:‌ شخصاً و فارغ از مسئولیت حقوقی گذشته‌ام، هاشمی دهه ۶۰ و احمدی‌نژاد دوره نهم را بیشتر می‌پسندم؛ معتقدم به هر میزان که مسئولین از رهنمودهای رهبری فاصله بگیرند، از کارآمدی آنان کاسته می‌شود.

منبع : خبرگزاری فارس
ارسال دیدگاه