کد خبر : 523932

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰ زمان : ۰:۰۰

صهیونیست‌ها یک نوزاد فلسطینی را زنده‌زنده سوزاندند

خبرگزاری آلمان : منابع فلسطینی از کشته شدن یک نوزاد فلسطینی و زخمی شدن ۳ عضو دیگر از اعضای یک خانواده در پی اقدام شهرک‌نشینان صهیونیستی در آتش زدن خانه آنها در «نابلس» در شمال کرانه باختری، خبر دادند. این منابع اعلام کردند این حادثه، بامداد امروز در منزل مسکونی در روستای «دوما» نزدیک نابلس […]

خبرگزاری آلمان : منابع فلسطینی از کشته شدن یک نوزاد فلسطینی و زخمی شدن ۳ عضو دیگر از اعضای یک خانواده در پی اقدام شهرک‌نشینان صهیونیستی در آتش زدن خانه آنها در «نابلس» در شمال کرانه باختری، خبر دادند.

این منابع اعلام کردند این حادثه، بامداد امروز در منزل مسکونی در روستای «دوما» نزدیک نابلس رخ داد و شهرک‌نشینان پس از به آتش کشیدن این خانه، همچنین شعارهای تبعیض‌آمیز و توهین‌آمیزی علیه عرب‌ها نوشتند.

این منابع تصریح کردند «علی سعد دوابشه» نوزاد یک و نیم ساله این خانواده در پی این آتش‌سوزی جان خود را از دست داد و بقیه اعضای خانواده دچار حالت سوختگی از درجه سوم شده‌اند.

به‌گفته این منابع، شهرک‌نشینان یک خانه دیگر را در این روستا به آتش کشیدند ولی این حادثه تلفاتی در بر نداشت.

اقدام وحشیانه صهیونیست‌ها موجی از خشم و انزجار عمومی در شبکه‌های اجتماعی در پی داشته است و بسیاری از کاربران اینترنتی با محکوم کردن این اقدام از سکوت و هم‌پیمانی سران کشورهای عربی در قبال تجاوزات متعدد و سازمان یافته رژیم صهیونیستی انتقاد کرده‌اند، برخی خبرنگاران نوشته‌اند اگر چنین اقدامی علیه یک اسرائیلی انجام شده بود تل‌آویو اعلام جنگ می‌کرد.

آماده‌باش نظامیان صهیونیست در کرانه باختری به‌دنبال جنایت شهرک‌نشینان در نابلس

منابع صهیونیستی گزارش دادند که به‌دنبال جنایت وحشیانه امروز صهیونیست‌ها در به آتش کشیدن خانه یک شهروند فلسطینی که به قتل کودک شیرخوار منجر شد، نظامیان صهیونیست در سراسر قدس اشغالی و کرانه باختری به‌حالت آماده‌باش درآمدند.

مبارزان فلسطینی: اشغالگران منتظر پاسخ جنایت تازه خود باشند

گروههای مبارز فلسطینی و تشکیلات خودگردان فلسطین با محکوم کردن جنایت امروز شهرک نشینان صهیونیست در سوزاندن یک کودک شیرخوار فلسطینی در شهر نابلس کرانه باختری رود اردن تاکید کردند که باید به این جنایت پاسخ مناسبی داده شود.

ارسال دیدگاه