کد خبر : 529571

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۴ زمان : ۱۶:۰۰

صحبت‌های جالب ایوانکوویچ بعد از حذف

برانکو ایوانکویچ پس از شکست پرسپولیس در جام حذفی مقابل ذوب آهن در گفت‌وگو اختصاصی با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: قبل از هر چیز به بازیکنانم بابت ارائه این بازی قهرمانانه تبریک می‌گویم واقعا تمام انرژی خودشان را در زمین گذاشته و جنگیدند و از خودشان مایه گذاشتند ما باید بعد از ۱۲۰دقیقه بازی […]

برانکو ایوانکوویچ صحبت‌های جالب ایوانکوویچ بعد از حذف

برانکو ایوانکویچ پس از شکست پرسپولیس در جام حذفی مقابل ذوب آهن در گفت‌وگو اختصاصی با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: قبل از هر چیز به بازیکنانم بابت ارائه این بازی قهرمانانه تبریک می‌گویم واقعا تمام انرژی خودشان را در زمین گذاشته و جنگیدند و از خودشان مایه گذاشتند ما باید بعد از ۱۲۰دقیقه بازی را می‌بردیم.

وی افزود: ۴ شانس گل داشتیم و در همان زمان قانونی ۹۰دقیقه باید بازی را می‌بردیم. انتظار داشتم که تیم در وقت‌های اضافه افت کند چون صد دقیقه با یک بازیکن کمتر مقابل ذوب آهن بازی کردیم و متاسفانه نتوانستیم به هدف خودمان که راهیابی به دور بعد بود برسیم و باز هم و باز هم با داوری مشکل داشتیم.

برانکو ادامه داد: تنها چیزی که محترمانه می‌توانم بگویم این است که باید شرم کنند.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این سوال که تصاویر تلویزیونی بارها نشان داد که توپ به سینه دروازه‌بان پرسپولیس خورده است خطای هندی صورت نگرفته است گفت: متاسفانه در این باره هم دو روز صحبت می‌شود و ما از نیمه نهایی جام حذفی حذف شدیم و من دوباره احتمالا جریمه می‌شوم که چرا جرات دارم از اتفاقات  داوری شکایت کنم.

وی افزود: این طور داوری دوستان و علاقمندان را از فوتبال جدا خواهد کرد چون هواداران فوتبال خواهان یک فوتبال عادلانه هستند و بازی قهرمانانه می‌خواهند. تیمی که بهتر و کامل تر است اجازه دهید پیروز شود امسال شرایط داوری علیه ما بود و به همین خاطر مایوس و ناامید هستیم. من هر روز با این بازیکنان کار می‌کنم و می‌دانم برای آن‌ها ارائه بازی خوب در کسب نتیجه چقدر مهم است.

برانکو ادامه داد: ما از بازی جوانمردانه و احترام متقابل در بازی مایوس شده‌ایم و همه کارهایی که انجام می‌دهیم همه‌اش نقش بر آب شد. ما یک چیزی به بچه‌ها یاد می‌دهیم اما آن‌ها چیز دیگری در زمین می‌بینند.

سرمربی پرسپولیس افزود: واقعا از هواداران خوب پرسپولیس تشکر می‌کنم که کل بازی ما را  تشویق می‌کردند و دلشان می‌خواست که ما نتیجه گرفته و جنگندگی بچه‌های ما را خوب شناختند و همین برای بازیکنان ما یک جایزه بزرگ است امیدوارم در بازی‌های بعدی به خودمان بیاییم و بازی‌های بعدی را در همین سطح ادامه دهیم.

وی درباره  اولین گل بازی که وارد دروازه پرسپولیس شد اظهارداشت: متاسفانه گل اول را به خاطر یک اشتباه جزیی دریافت کردیم اما باید درک کنیم که دروازه‌بان ما اولین بازی بود که درون دروازه می‌ایستد و من از عملکرد دروازه‌بانمان گله‌ای ندارم.

ارسال دیدگاه