کد خبر : 532012

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ زمان : ۲۰:۰۰

صالحی: روحانی، لاریجانی، جلیلی، شمخانی و ظریف خشت روی خشت گذاشتند

رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: روز سه‌شنبه بعد از ۱۳ سال پرونده ساختگی هسته‌ای ایران در آژانس بسته شد. به گزارش خبرنگار انرژی هسته‌ای خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی‌اکبر صالحی عصر روز چهارشنبه در دانشکده خبر در سخنانی افزود: آن‌ها فکر می‌کردند اگر پرونده هسته‌ای باز شود طومار جمهوری اسلامی را خواهند پیچید. رییس […]

رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: روز سه‌شنبه بعد از ۱۳ سال پرونده ساختگی هسته‌ای ایران در آژانس بسته شد.

به گزارش خبرنگار انرژی هسته‌ای خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی‌اکبر صالحی عصر روز چهارشنبه در دانشکده خبر در سخنانی افزود: آن‌ها فکر می‌کردند اگر پرونده هسته‌ای باز شود طومار جمهوری اسلامی را خواهند پیچید.

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: خوشحالم امروز در حالی در حضور شما هستم که صفحه جدیدی برای جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه های سیاسی اقتصادی و فرهنگی و علمی و بین المللی گشوده شده است.

وی گفت: ایران با ۱۳ سال مقاومت و با بیان منسجم مواضع و حقانیت خود در این کارزار پیروز شد و از تمام کسانی که در این سالها دستی در کار داشتند تشکر می کنم.

صالحی ادامه داد:آقایان روحانی، لاریجانی، جلیلی، شمخانی و ظریف هر کدام خشتی روی خشت گذاشتند. اینکه در این دوره اخیر مذاکرات با عزتمندی از چالش هسته ای بیرون آمدیم یقین بدانید که جز با قرار گرفتن بر روی شانه های یکدیگر امکان پذیر نبود.

معاون رییس جمهور برخی انتقادها و تخریب ها در خصوص مساله هسته ای را امری رایج در همه دنیا دانست و گفت: این انتقادها و بیان نظرات اشکال ندارد.

ارسال دیدگاه