کد خبر : 3437

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۹ زمان : ۱۴:۲۳

شکست داعش/ تسلط ارتش عراق بر حومه سامرا

قائم مقام استاندار صلاح الدین با اشاره به کنترل وضعیت این مناطق و نبود نگرانی در این باره، از بازگشت زندگی عادی در بیشتر مناطق این شهر خبر داد. به گزارش سرویس بین الملل جام نیوز، قائم مقام استاندار صلاح الدین از تسلط نیروهای امنیتی عراق بر سامراء و اطراف آن خبر داد.   “صلاح […]

قائم مقام استاندار صلاح الدین با اشاره به کنترل وضعیت این مناطق و نبود نگرانی در این باره، از بازگشت زندگی عادی در بیشتر مناطق این شهر خبر داد.

به گزارش سرویس بین الملل جام نیوز، قائم مقام استاندار صلاح الدین از تسلط نیروهای امنیتی عراق بر سامراء و اطراف آن خبر داد.

 

“صلاح الدين محمود خلف” جانشین استاندار صلاح الدین با اعلام تسلط نیروهای امنیتی عراق بر اطراف سامراء، از بازگشت زندگی عادی به بیشتر مناطق این شهر خبر داد.
وی افزود: ارتش عراق با انجام چندین عملیات در سامراء، موفق شد مناطق واقع درغرب سامراء را بازپس بگیرد.
به گزارش العالم، قائم مقام استاندار صلاح الدین با اشاره به کنترل وضعیت این مناطق و نبود نگرانی در این باره، از بازگشت زندگی عادی در بیشتر مناطق این شهر خبر داد.
مناطق اطراف سامراء  از دیروز، پنجشنبه، شاهد وقوع درگیری های شدید میان نیروهای امنیتی و عناصر تروریست داعش است. در این درگیری ها شماری از تروریست های داعش هلاک یا زخمی شدند. همچنین به دنبال وقوع بیش از پنج انفجار تروریستی در حومه سامراء، سه تن از نیروهای ارتش و نیروهای داوطلب مردمی شهید و ۴۱ تن دیگر زخمی شدند.

ارسال دیدگاه