کد خبر : 138

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۸ زمان : ۱۱:۳۲

شکست اسپانیا در شب پیروزی قاطع انگلستان

شکست اسپانیا در شب پیروزی قاطع انگلیس دور دوم بازی های مرحله انتخابی یورو ۲۰۱۶ فرانسه با شکست مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها در خانه اسلواکی و پیروزی سه شیر برابر سن مارینو پیگیری شد. به گزارش دلگرم به نقل از ایفنام ، دور دوم بازی های مرحله انتخابی جام ملت های اروپا (یورو) ۲۰۱۶ […]

شکست اسپانیا در شب پیروزی قاطع انگلیس
دور دوم بازی های مرحله انتخابی یورو ۲۰۱۶ فرانسه با شکست مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها در خانه اسلواکی و پیروزی سه شیر برابر سن مارینو پیگیری شد.

به گزارش دلگرم به نقل از ایفنام ، دور دوم بازی های مرحله انتخابی جام ملت های اروپا (یورو) ۲۰۱۶ فرانسه، شب گذشته (پنجشنبه) با برگزاری ۹ دیدار آغاز شد که در مهمترین آنها در گروه سوم تیم ملی اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها در خانه اسلواکی با نتیحه ۲ بر یک متحمل شکست شد.

یورای کوکا در دقیقه ۱۷ گل اول این بازی را برای اسلواکی به ثمر رساند. فرانسیسکو آلکاسر در دقیقه ۸۳ کار را برای ماتادورها به تساوی کشاند اما سه دقیقه به پایان کار میروسلاو استوچ گل دوم میزبان را به ثمر رساند و سه امتیاز این بازی را برای اسلواکی به ارمغان آورد.

در دیگر بازی مهم شب گذشته در گروه پنجم رقابت ها، تیم ملی انگلیس در خانه خود، موفق شد میهمانش، سن مارینو را با نتیجه ۵ بر صفر شکست دهد. جاگیلکا در دقیقه ۲۵، رونی در دقایق ۴۳ (پنالتی)و ۷۸، ولبک ۴۹ و تاونسند ۷۲ گل های این بازی را برای سه شیر به ثمر رساندند.

همچنین در گروه هفتم رقابت ها تیم ملی سوئد در خانه برابر تیم ملی روسیه به تساوی یک بر یک بسنده کرد. الکساندرو کوکورین در دقیقه ۱۰ گل نخست بازی را برای روس ها به ثمر رساند و اولا تویونن در دقیقه ۴۹ گل تساوی را برای سوئد زد.

نتایج سایر بازی ها را در زیر مشاهده می کنید:

گروه C

بلاروس صفر – اوکراین ۲
مقدونیه ۳ – لوکزامبورگ ۲

گروه E

لیتوانی یک – استونی صفر
اسلوونی یک – سوئیس صفر

گروه G

لیختن اشتاین صفر – مونته نگرو صفر
مولداوی یک – اتریش

منبع : دلگرم

ارسال دیدگاه