کد خبر : 420136

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵ زمان : ۷:۰۰

شوهر و پسرش را طعمه حیوانات کرد

چندی قبل یک دختر ۱۶ یا ۱۷ ساله به دادگستری مراجعه کرد و خطاب به قاضی گفت: آقای قاضی، مادرم به خاطر ارتباط با یک مرد غریبه و رسیدن به او، پدر و برادرم را با سندگدلی هرچه تمام تر به قتل رسانده است. با تحقیق مقدماتی در خصوص اظهارات این دختر و بررسی پرونده […]

چندی قبل یک دختر ۱۶ یا ۱۷ ساله به دادگستری مراجعه کرد و خطاب به قاضی گفت:

آقای قاضی، مادرم به خاطر ارتباط با یک مرد غریبه و رسیدن به او، پدر و برادرم را با سندگدلی هرچه تمام تر به قتل رسانده است.

با تحقیق مقدماتی در خصوص اظهارات این دختر و بررسی پرونده ها، مشخص شد پدر وی دو سال قبل گم شده و دو ماه پس از آنکه شکایتی در این زمینه به پلیس آگاهی ارجاع شد، برادر ۱۸ ساله این دختر به نام میلاد نیز مفقود گردیده و با وجود تحقیقات، هیچ سرنخی از این دو گمشده به دست نیامده است. با این اطلاعات مادر دختر شاکی به آگاهی فراخوانده شد و مأموران بازجویی از او را آغاز کردند. او ابتدا منکر هر نوع جرمی بود، اما سرانجام زبان به اعتراف گشود و راز جنایت را فاش کرد و گفت:

– دو سال قبل به بهانه ای شوهرم غلامعلی را به کوه کشاندم، زیرا نقشه این قتل را با محمدعلی یعنی فردی که از چندسال پیش با او ارتباط داشتم، کشیده بود. وقتی محمدعلی را به قتل رساندیم جسد را در کنار کوه دفن کردیم، اما پسر ۱۸ ساله ام میلاد مدام در جستجوی پدرش بود. زمانی که متوجه شدم او در یک قدمی کشف جنایت و خیانت من است، او را نیز به کوه کشاندم و با همدستی محمدعلی به قتل رساندم.

در پی اعترافات تکان دهنده این زن سنگدل مأموران به محل جنایت رفتند و بقایای جسد میلاد را که از سوی گرگها و یا حیوانات وحشی دیگر از بین رفته بود، کشف کردند. هنوز اثری از جسد غلامعلی به دست نیامده است. امکان دارد جسد او نیز از سوی حیوانات وحشی از بین رفته باشد.

ارسال دیدگاه