کد خبر : 22722

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۳ زمان : ۷:۰۰

شوهرم پس از ۹ بار ترک اعتیاد باز هم به سمت مواد رفت

چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم تا الان ۹ بار اعتیادش را ترک کرده است ولی باز هم به سراغ مواد رفته است. زن جوان ادامه داد:من تازه یک سال بعد از ازدواجم بود که متوجه شدم اعتیاد […]

چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم تا الان ۹ بار اعتیادش را ترک کرده است ولی باز هم به سراغ مواد رفته است.

زن جوان ادامه داد:من تازه یک سال بعد از ازدواجم بود که متوجه شدم اعتیاد دارد. اولین بار با گریه و التماس قول داد که ترک می‌کند. من هم به او گفتم تا ترک نکنی با تو زندگی نخواهم کرد. شوهرم آن زمان ترک کرد و من به خیال اینکه او دیگر معتاد نیست با او زندگی کردم. ولی بعد از مدت کوتاهی متوجه شدم که او باز هم به سراغ مواد رفته است.

وی افزود:بعد از آن شوهرم هربار وقتی به سمت مواد مخدر می‌رفت قول می‌داد که ترک کند و بعد از ترک دوباره به سمت مواد می‌رفت.

زن جوان در ادامه گفت:بار آخر یعنی نهمین باری که شوهرم ترک کرد با او اتمام حجت کردم که اگر باز هم به سمت مواد برود از او جدا می‌شوم. شوهرم هم اینبار خیلی جدی قول داد که برای همیشه مواد را ترک کند. اما در کمال تعجب شوهرم باز هم به سمت مواد رفت و اینبار دیگر تصمیم به جدایی گرفتم.

بعد از صحبت‌های این زن قاضی دستور احضار شوهر وی را نیز به دادگاه صادر کرد. ‎

منبع : باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه