کد خبر : 498638

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۹ زمان : ۱۸:۳۹

شوهرم ظرف یادگاری پدرم را شکسته است

زنی پس از ۳۲ سال زندگی مشترک به دادگاه مراجعه کرد و از اینکه شوهرش ظرف یادگاری پدرش را شکسته است، شکایت کرده و مهریه‌اش را به اجرا گذاشت. زن ۵۶ ساله خطاب به رئیس شعبه دادگاه خانواده گفت: شوهرم ۱ استاد دانشگاه است اما در طول ۳۲ سال زندگی مشترک از کوچک‌ترین بی‌احترامی به […]

زنی پس از ۳۲ سال زندگی مشترک به دادگاه مراجعه کرد و از اینکه شوهرش ظرف یادگاری پدرش را شکسته است، شکایت کرده و مهریه‌اش را به اجرا گذاشت.

زن ۵۶ ساله خطاب به رئیس شعبه دادگاه خانواده گفت: شوهرم ۱ استاد دانشگاه است اما در طول ۳۲ سال زندگی مشترک از کوچک‌ترین بی‌احترامی به من دریغ نکرده است. او مرتب مرا کتک می‌زند و هر بار هم که درخواست دریافت مهریه ام را کرده‌ام با وساطت فرزندانم منصرف شده‌ام؛ ولی او برای آزار من وسایل عتیقه ام را می‌شکند.

او آخرین بار پس از کلی جروبحث ظرف عتیقه یادگاری پدرم را شکست. دیگر نتوانستم تحمل کنم و حالا درخواست دریافت مهریه ام را دارم.

شوهر شاکی نیز در پاسخ گفت: هیچ پولی برای پرداخت نفقه ندارم.

اما شاکی با ارائه شماره حساب بانکی وی مدعی شد که ۲۳۰۰۰۰۰۰ تومان کل موجودی حساب او در بانک است. با محرز شدن ادعای زن قاضی دادگاه دستور داد ۱۳۰۰۰۰۰۰ تومان از حساب متهم برداشت و به عنوان مهریه شاکی پرداخت شود.

ارسال دیدگاه