کد خبر : 524098

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۲ زمان : ۱۱:۰۰

شوخی با تمساح

فورت واین – آمریکا : روز اول آوریل در آمریکا و برخی کشورهای دیگر، شوخی های پیش‌بینی‌نشده‌ای میان مردم مرسوم است. این ماجرا هم در همان روز اول آوریل اتفاق افتاده که باعث توبیخ یک پلیس و جریمه فرد خاطی شده است. اصل ماجرا از این قرار است که هانس مستأجر خانه پیرمرد ۶۳ ساله […]

فورت واین – آمریکا : روز اول آوریل در آمریکا و برخی کشورهای دیگر، شوخی های پیش‌بینی‌نشده‌ای میان مردم مرسوم است. این ماجرا هم در همان روز اول آوریل اتفاق افتاده که باعث توبیخ یک پلیس و جریمه فرد خاطی شده است.

اصل ماجرا از این قرار است که هانس مستأجر خانه پیرمرد ۶۳ ساله ای به نام مارتین طبق سنت مزاحمت و دردسرهای شوخی ساز در روز اول آوریل، یک تمساح سه متری را در اتاق صاحبخانه‌اش رها می‌کند، آن هم بدون اینکه به او اطلاع دهد.

هانس بعد از چند لحظه راهی محل کارش می‌شود و پیرمرد صاحبخانه که در خواب ناز بود، ناگهان با احساس حضور تمساح در بالای سرش از خواب می‌پرد و در حالی که رنگ از رخسارش پریده بود، به سرعت با پلیس تماس می‌گیرد.

سرگرد جو لیون که فکر می‌کند حرفهای پیرمرد شوخی اول آوریل است، بی‌توجه به حرفها و درخواست کمک او گوشی تلفن را می‌گذارد و به کارش مشغول می شود تا اینکه جاناتان مأمور مراقبت از حیوانات شهر توسط پیرمرد از ماجرا مطلع می شود و به سراغ آنها می‌اید و تمساح را به خارج از خانه هدایت می‌کند.

رییس پلیس فورت واین پس از شنیدن ماجرا و شکایت پیرمرد، جو را توبیخ کتبی می‌کند و هانس هم به جریمه نقدی معادل سه هزار دلار محکوم می‌شود تا دیگر از این شوخیهای ترسناک نکند.

ارسال دیدگاه