کد خبر : 866

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰ زمان : ۴:۰۸

شهادت یکی از معلمان سیستان و بلوچستان

به گزارش تازه‌های جهان و به نقل از تسنیم، مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: توسط دو نفر موتورسوار ناشناس، “رضا سرگزی” از معلمان مقطه ابتدایی روستای کارچان بین شهرستان سرباز و قصرقند کشته شد. علیرضا نخعی گفت: توسط دو نفر موتورسوار ناشناس، رضا سرگزی از معلمان مقطه ابتدایی روستای کارچان بین شهرستان […]

به گزارش تازه‌های جهان و به نقل از تسنیم، مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: توسط دو نفر موتورسوار ناشناس، “رضا سرگزی” از معلمان مقطه ابتدایی روستای کارچان بین شهرستان سرباز و قصرقند کشته شد.

علیرضا نخعی گفت: توسط دو نفر موتورسوار ناشناس، رضا سرگزی از معلمان مقطه ابتدایی روستای کارچان بین شهرستان سرباز و قصرقند به رگبار بسته شده و کشته شد.

او گفت: جای تاسف است که طیف مظلوم معلمان این‌گونه از طریق عده‌ای از خدا بی‌خبر و خودفروخته بدون هیچ وسیله دفاعی و مظلومانه در حال خدمت شغل شریف معلمی، به شهادت می‌رسند.

نخعی گفت: تیمی از آموزش و پرورش استان متشکل از معاونت پشتیبانی و جمعی از همکاران این اداره‌کل برای پیگیری این موضوع راهی منطقه شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: رضا سرگزی از فرهنگیان دلسوز و زحمتکش استان به مدت ۴ سال است که در مقطع ابتدایی در روستایی بین مرز شهرستان سرباز و ققصرقند به نام “کارچان” خدمت می‌کند.

همچنین بنا به گفته یکی از همکاران این شهید، وی هنگام تعطیل شدن مدرسه مورد رگبار اسلحه کلاش دو نفر موتور سوار قرار می‌گیرد و به شهادت می‌رسد.

منبع : خبرگزاری تسنیم > http://www.tasnimnews.com

ارسال دیدگاه