کد خبر : 2389

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳ زمان : ۷:۴۶

شنیده ام در لیست مازاد استقلالم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، در چند روز اخیر شایعات زیادی درباره لیست خرید و مازاد استقلال مطرح بوده و گفته می شد محمد قاضی هم در لیست خروجی قرار دارد و باید به فکر انتخاب تیم جدیدش باشد. اما قاضی شایعه جدایی اش از استقلال را تکذیب کرد. وی در واکنش به شایعه […]

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، در چند روز اخیر شایعات زیادی درباره لیست خرید و مازاد استقلال مطرح بوده و گفته می شد محمد قاضی هم در لیست خروجی قرار دارد و باید به فکر انتخاب تیم جدیدش باشد.

اما قاضی شایعه جدایی اش از استقلال را تکذیب کرد. وی در واکنش به شایعه حضورش در لیست مازاد استقلال گفت: «من هم در چند روز اخیر صحبت هایی درباره لیست مازاد و حضورم در این لیست خوانده ام اما کسی از باشگاه در این رابطه حرفی نزده است و بنابراین من هم اعتنایی به این شایعات نمی کنم.»

مهاجم استقلال با اشاره به پیگیری های امیر قلعه نویی در زمانی که مصدوم بوده ادامه داد: «وقتی آقای قلعه نویی هر روز وضعیت مرا می پرسید و پیگیری می کرد یعنی روی من حساب باز کرده و با این شرایط نمی توانم در لیست مازاد باشم. به نظرم عده ای برای رسیدن به منافع شخصی یا بازارگرمی برای دیگران به این موضوع دامن زده اند.»

قاضی که عملکرد خوبی در نیم فصل اول نداشت و نتوانسته گل های زیادی به ثمر برساند درباره تصمیم خودش برای نیم فصل دوم گفت: «من به خاطر مصدومیت چند بازی را از دست دادم اما در كل از شرایطم در استقلال راضی هستم و می خواهم فصل را با این تیم به پایان برسانم.»

مهاجم آبی پوشان درباره تعطیلات ۵۰ روزه لیگ برتر تصریح كرد: «خب قطعا این تعطیلات طولانی به ضرر تیم هاست و آماده نگه داشتن تیم کار دشواری است اما ظاهرا چاره ای نیست و باید بسازیم. البته فرصت خوبی است تا با تقویت تیم با قدرت لیگ را ادامه دهیم و به قهرمانی برسیم.»

ارسال دیدگاه